1399/11/04
11:18
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 17:4

فرصت داده شده به تیم‌ها کم است

والی: در اهواز از تیم‌ها میزبانی می‌کنیم

کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شرایط استان تا زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر عادی خواهد شد و ما در اهواز به مصاف دیگر تیم‌ها خواهیم رفت.

به گزارش رسانه باشگاه فولاد خوزستان، ایوب والی کاپیتان تیم فولادخوزستان درباره شرایط خودش و همچنین وضعیت بدنی بازیکنان در دوران قرنطینه گفت: اکنون در خانه به سر می‌برم و شرایط بسیار خوبی دارم. یک ماه و ۲۰ روز از عملم گذشته و مشغول فیزیوترابی و ورزش‌های نرم زیر نظر پزشک باشگاه هستم. دوران مصدومیتم پنج تا ۶ ماه است که حدود چهار ماه دیگر باید استراحت کنم. طی سه ماه اخیر تمام بازیکنان به دلیل شیوع بیماری کرونا در خانه به سر بردند و از شرایط مسابقات دور بودند. با توجه به اینکه فاصله زیادی بین بازی‌ها افتاده قطعا برگشت تیم‌ها به مسابقات بسیار سخت است هر چند این موضوع به نوع تمرینات انفرادی بازیکنان بستگی دارد.

کاپیتان تیم فولاد خوزستان در ادامه نیز گفت: فرصت داده شده برای هماهنگی بازیکنان بسیار کم است و بی‌شک این موضوع باعث افت کیفی بازی‌های لیگ می‌شود، از طرفی بازی‌ها بدون تماشاگر و با در نظر گرفتن یک سری قوانین جدید برگزار خواهد شد که جذابیت چندانی نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه سلامتی مردم واجب‌تر از فوتبال و هر چیز دیگری است، گفت: خیلی‌ها به واسطه این فوتبال امرار معاش می‌کنند و نان‌آور خانواده هستند لذا مسابقات لیگ باید یک روزی از سر گرفته می‌شد. خوشبختانه اکنون اوضاع بهتر از قبل است و به همین دلیل اقدام به برگزاری مسابقات کردند وگرنه سلامتی مردم برای همه مهم است. طی یکی ۲ روزه اخیر مصاحبه‌هایی از جانب پرستاران بیمارستان‌های استان دیدم که اعلام کردند اوضاع بهتر از قبل شده است. همانطور که می‌دانید بازی‌های لیگ، یک ماه دیگر آغاز می‌شود و مطمئنا تا آن موقع شرایط خوزستان عادی می‌شود و ما در اهواز میزبان تیم‌ها خواهیم بود.

کاپیتان تیم فولاد خوزستان با اشاره به اینکه فولاد می‌تواند جایگاه بهتری در لیگ کسب کند، گفت: پیش از تعطیلی لیگ شرایط بسیار خوبی داشتیم و بازیکنان به لحاظ انگیزشی و اعتماد به نفس در وضعیت خوبی بودند اما به یکباره بیماری کرونا کشور را در بر گرفت و مسابقات لغو شد. با شناختی که از بازیکنان و کادر فنی دارم مطمئنم تیم فولاد محکم‌تر از قبل به مسابقات بر می‌گردد و بهترین عملکرد را خواهد داشت.

والی درباره تاثیر غیبتش بر نتیجه گیری تیم فولاد گفت: ما یک تیم کامل هستیم و من جزیی از آن تیم هستم، فولاد وابسته به یک یا ۲ نفر نیست و این موضوع یکی از مزایای تیممان است. امیدوارم بتوانیم بهترین عملکرد را داشته و دل هواداران را شاد کنیم.

منبع خبر : خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 493 - مجموع امتیازات : 2274
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 345 - مجموع امتیازات : 1341
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 330 - مجموع امتیازات : 1056
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 297 - مجموع امتیازات : 3802
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---