1400/05/02
22:18
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 08 خرداد 1399 13:8

فولادی‌ها برای سومین بار تست کرونا دادند

دکتر مرادی پزشک تیم فولادخوزستان می‌گوید علی‌رغم هزینه بالای این تست‌ها اما با توجه به اهمیت سلامت بازیکنان و جامعه برای سومین بار تست از اعضای تیم در محل اردوی تیم در تهران گرفته شد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، صبح امروز برای سومین بار تست PCR و همچنین تست‌های igG و igM از تمامی اعضا در محل اردوی تیم در تهران گرفته شد.

دکتر مرادی پزشک تیم بزرگسالان فولادخوزستان و همچنین رئیس ستاد مبارزه با کرونا در گفت‌وگو با رسانه باشگاه در این زمینه توضیح داد: این سومین مرحله از انجام تست‌ها بود، مرتبه اول که همگی منفی شدند و در مرحله دوم اما پنج نفر مشکوک اعلام شدند. سلامتی تمامی اعضای تیم برای ما و باشگاه اولویت اصلی هستند و تصمیم گرفتیم تا بازهم تست PCR و دیگر آزمایشات را از همه افراد بگیریم که امیدواریم جواب تست‌ها منفی باشد.

وی ادامه داد: این تست‌ها از راننده‌های اتوبوس‌هایی که در اختیار تیم‌ هستند نیز انجام شد تا افراد مرتبط با تیم نیز این آزمایش را انجام داده‌باشند. قطعا این تست‌ها هزینه زیادی دارند اما با درایت آقای آذری مدیرعامل باشگاه و همچنین حمایت آقای مهندس محمدی مدیرعامل کارخانه این هزینه‌ها بدون هیچ مشکلی پرداخت شد، باید به نوبه خودم از تمامی حمایت‌های این عزیزان تشکر کنم که برای سلامتی افراد تیم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 706 - مجموع امتیازات : 2488
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 654 - مجموع امتیازات : 1865
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 652 - مجموع امتیازات : 1984
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 629 - مجموع امتیازات : 1947
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 627 - مجموع امتیازات : 1844
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 504 - مجموع امتیازات : 1230
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 490 - مجموع امتیازات : 1486
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 470 - مجموع امتیازات : 3975
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 215 - مجموع امتیازات : 972
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---