1399/05/25
22:6
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 11 خرداد 1399 18:7

علوی: حق فولاد میزبانی در اهواز است

سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان می‌گوید سیاست باشگاه این است که سلامتی بازیکنان و مربیان از همه چیز مهم‌تر است.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، سید محمد علوی سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان در خصوص آخرین شرایط فولاد و همچنین تست‌های کرونای بازیکنان اظهار داشت: شرایط خوبی داریم، ما 3 تست انجام دادیم، در تست دوم چند بازیکن مشکوک داشتیم ولی در تست سوم همه جواب‌ها منفی بود. خدا را شکر می‌کنم که تمام پروتوکل‌های بهداشتی را رعایت کردیم و در هتل به هر فرد یک اتاق داده‌ایم. اینکه در آینده چه اتفاقی می‌افتد باید منتظر ماند و دید.

سرپرست تیم فولاد تاکید کرد: تا الان فقط برای هزینه‌های تمرین و تست‌ها حدود 200 میلیون خرج کردیم. حدود 500 میلیون تومان برای هتل هزینه شده و اولویت ما سلامت بازیکنان و... است. برای ما اول سلامتی مهم است بعد فوتبال.

علوی در خصوص اینکه تیم‌های حرفه‌ای نباید بهانه مسائل مالی داشته باشند، عنوان کرد: این حرف درست است ولی من گله هم دارم. حداقل ما را به یک جا معرفی کنند تا درست تست بدهیم. ما نمی‌دانیم پاسخ این تست‌ها را از ما قبول می‌کنند یا خیر. خواهش من این است که یک مرجع را برای تست دادن معرفی کنیم و حتی هزینه‌ها را هم پرداخت می‌کنیم. یک جا می‌گوید تست ها مثبت است و یک جای دیگر می‌گوید منفی! خود ما هم مانده‌ایم.

وی تاکید کرد: انتظار ما زیاد نیست، سیاست باشگاه این است که سلامتی بازیکنان و مربیان از همه چیز مهمتر است. ما پاسخ تست‌ها را ارائه می‌کنیم اما اگر یک مرجع برای تست‌ها باشد همه چیز بهتر پیش خواهد رفت.

سرپرست فولاد در خصوص اینکه استقلالی‌ها مدعی هستند وضعیت در اهواز قرمز است و شاید نشود در این شهر بازی برگزار شود تصریح کرد: حق ما است که در اهواز بازی کنیم. ما تمام نکات بهداشتی را در استادیوم رعایت کردیم. وقتی این خرج‌ها را در تهران می‌کنیم در شهر خودمان بهترین امکانات را در اختیار تیم حریف قرار می‌دهیم. حق خوزستان و فولاد است که بازی در اهواز برگزار شود.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 2198
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 415 - مجموع امتیازات : 1626
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 403 - مجموع امتیازات : 1735
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 386 - مجموع امتیازات : 1704
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 372 - مجموع امتیازات : 1589
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 283 - مجموع امتیازات : 1006
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---