1399/05/25
21:22
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 24 خرداد 1399 22:6

نمی‌توانیم پروتوکل بهداشتی را رعایت کنیم

نکونام: کار کردن در فولاد افتخار بزرگی است

سرمربی تیم فولاد می‌گوید از وقتی که کار خود را در فولاد شروع کردیم، تلاش خود را کردیم تا بتوانیم جایگاهی در اندازه فولاد به دست بیاوریم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در گفت‌وگویی رادیویی درباره وضعیت خوزستان برای برگزاری بازی مقابل استقلال گفت:‌ اگر قرار است بازی‌ها برگزار شود، این بازی در خوزستان برگزار می‌شود. اگر هم قرار است برگزار نشود، خیلی از شهرها مثل تهران در وضعیت قرمز قرار دارند. من موقعی که صحبت کردم، مخالف برگزاری مسابقات بودم. چون ما نمی‌توانیم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم و بازیکنان یکی به یکی مصدوم می‌شوند. به نظر من باید قبل از لیگ بعدی، مسابقات شروع شود که ما بتوانیم زیرساخت‌های لازم را فراهم کنیم.

او درباره برگزاری مسابقات در شهر بی‌طرف گفت: این مشکل برای تمام تیم‌ها وجود دارد همه تیم‌ها حق دارند که نگران سلامتی خودشان باشند. ما هم به خاطر همین اعلام کردیم مسابقات برگزار نشود تا زیرساخت‌های لازم فراهم شود.

نکونام درباره بازیکنان مبتلا به کرونا در فولاد گفت: ما سه تست کرونا دادیم و در تست دوم ۵ مبتلا به کرونا داریم و در تست سوم هیچ کسی کرونا نداشت. تیمی که در ۲۰ روز بخواهد شرایط بازی پیدا کند، باید مرحله‌های سختی را پیش ببرد اما این کرونا مشکلات زیادی را ایجاد کرده است و هیچ کسی نکات بهداشتی را رعایت نمی‌کند. من موقعی که در هواپیما بودم هیچ کسی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کرد.

وی درباره محرومیت فولاد از پنجره نقل و انتقالات اظهار کرد: این مساله را آقای آذری دارند پیگیری می‌کنند. امیدوارم که این اتفاق نیفتد و ما بتوانیم کارهای خود را جلو ببریم.

سرمربی فولاد خوزستان درباره حاشیه‌های پیش آمده درباره قرارداد ویلموتس گفت: دوران آقای ویلموتس هم تمام شد و اشتباهاتی رخ داد که به فوتبال ما ضربه زد. امیدوارم با رفع این اشتباهات بتوانیم به روزهای خوب خود برگردیم.

جواد نکونام در پاسخ به این سوال آیا به عنوان مربی به تیم ملی برمی‌گردید؟ خاطرنشان کرد: هر کسی آرزو دارد که به این مرحله برسد. اگر توانایی این را داشته باشم، امیدوارم که بتوانم به این جایگاه برسم.

او افزود: ما از وقتی که کار خود را در فولاد شروع کردیم، تلاش خود را کردیم تا بتوانیم جایگاهی در اندازه فولاد به دست بیاوریم. من قولی برای قهرمانی و سهمیه آسیا ندادم اما اگر در فصل بعد مطالبه‌ای در خصوص قهرمانی یا سهمیه‌ آسیایی مطرح شود، من تمام تلاش خود را می‌کنم که این کار را انجام دهم. این افتخار بزرگی است که در فولاد کار می‌کنم.

منبع خبر : fooladfc.ir

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 665 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 2198
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 415 - مجموع امتیازات : 1626
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 403 - مجموع امتیازات : 1735
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 386 - مجموع امتیازات : 1704
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 372 - مجموع امتیازات : 1589
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 283 - مجموع امتیازات : 1006
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---