1399/10/27
13:38
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

چهارشنبه 28 خرداد 1399 23:35

به ایشان وظیفه سختی را محول کرده‌اند

غبیشاوی: آمار مالی آقای سراج اشتباه است

مربی تیم فولاد خوزستان می‌گوید تمام هدف کادر فنی و مدیریت تیم این است تا در ادامه لیگ برتر نتایجی درخور و البته موجب شادی هواداران فولاد و مردم خوزستان بگیریم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نادرغبیشاوی مربی دروازه‌بان‌های تیم فولاد خوزستان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه درباره وضعیت این‌روزهای تیم فولاد گفت: تمرینات خود را در اهواز دنبال می‌کنیم، دو دیدار دوستانه در ورزشگاه خانگی خود برگزار کردیم که تمام بازیکنان را محک بزنیم. خوشبختانه هر دو بازی را پیروز شدیم تا با روحیه بالاتر برای مسابقات پیش‌رو آماده شویم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا موجب شادی هواداران را فراهم کنیم. جای آن‌ها در بازی‌های ما خالی است اما تمام هدف ما شادی دل مردم خوزستان و هواداران پرشور فولاد با کسب بهترین نتایج است.

 مربی گلرهای تیم فوتبال فولادخوزستان همچنین درباره مشکلات تیم‌های نفتی گفت: خبرهای خوبی از تیم‌هایی که تحت مدیریت وزارت نفت هستند، نمی‌شنویم و واقعا شنیدن این اخبار برای ما هم تاسف وار است. حق مردم خوزستان به مانند آبادان، مسجدسلیمان، اهواز و... در فوتبال ایران با توجه به اینکه بسیاری از سرمایه‌های اصلی کشور در این استان تولید می‌شود بالاتر از این حرفاست. امیدواریم که هرچه سریع‌تر مشکلات تیم‌های صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان حل بشود چرا که خوزستان زادگاه فوتبال است و این اتفاقات خوبی برای فوتبال پرافتخار خوزستان نیست و امیدواریم که مسئولین به تیم‌های خوزستانی رسیدگی کنند. 

غبیشاوی در ادامه درباره صحبت‌های سراج سرمربی موقت تیم صنعت نفت آبادان نیز افزود: فکر می‌کنم به آقای سراج وظیفه سختی محول شده و ایشان تحت فشار است. اولا رقمی که ایشان اظهار کرده‌اند هزینه‌ مواردی نیست که در ذهن او شکل گرفته و آمار مالی ایشان کاملا اشتباه است، دوما خواهش ما از آقای سراج این است که درباره تیم خودشان صحبت کنند و سوما هزینه‌ای که ما کرده‌ایم شامل خرید دستگاه‌های تونل‌های ضدعفونی، دستگاه‌های مربوط به مسائل بهداشتی برای میزبانی و تمرینات، چهار بار تست کرونا در بهترین آزمایشگاه‌های کشور با توجه به اهمیت سلامت بازیکنان و اعضای تیم و همچنین اردوی ۲۱ روزه ما در تهران است که نشان می‌دهد مدیریت باشگاه و کادر رهبری تیم کاملا به فکر این هستند که بازیکنان در بهترین شرایط بهداشتی و فنی قرار بگیرند. اگر هزینه‌ای انجام شده برای میزبانی، قصد ما این بوده تا بهترین میزبانی را از تیم‌هایی که در هفته‌های باقیمانده در ورزشگاه شهدای فولاد با آن‌ها دیدار می‌کنیم، داشته باشیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

Amordad
پنج شنبه 29 خرداد 1399 1:50 AM
بودجه باشگاه فولاد هیچ ربطی به سراج و امثال آن ندارد. جالب است که سراج هیچ اعتراضی به بودجه پرسپولیس استقلال که هر کدام بالای صد میلیارد از دولت می گیرند و همیشه بدهکار هستند ندارد .

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 477 - مجموع امتیازات : 2255
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 460 - مجموع امتیازات : 1671
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 453 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 443 - مجموع امتیازات : 1761
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 429 - مجموع امتیازات : 1646
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 332 - مجموع امتیازات : 1328
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 53 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 321 - مجموع امتیازات : 1045
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---