1399/10/27
11:33
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گفتگو

سه شنبه 03 تیر 1399 18:36

سیدمحمد علوی:

تمام تلاش‌مان این است که میزبان خوبی باشیم

سرپرست تیم فولاد خوزستان می‌گوید آیاندا پاتوسی و ایوب والی غایبان این تیم در دیدار برابر استقلال خواهند بود.
به گزارش رسانه باشگاه فولاد خوزستان، سیدمحمد علوی در گفتگو با برنامه از فوتبال چه خبر رادیو ورزش در خصوص ورزشگاه میزبانی دیداز فردای این تیم برابر استقلال اظهار کرد : شک نکنید که خودمان را برای انجام بازی در ورزشگاه شهدای فولاد آماده کرده ایم و امشب نیز با حضور مدیران دو تیم در جلسه هماهنگی قبل از بازی این موضوع را مطرح می کنیم به امید خدا بازی را فردا در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار خواهیم کرد.
علوی در واکنش به این موضوع که فولاد اولین میزبانی پس از تعطیلات کرونایی را در لیگ برتر خواهد داشت گفت: بدی این مسئله برای ما و خوبی آن برای دیگران است مجموعه فولاد در این روزها سختی زیادی را تحمل کرده و همه عوامل مجموعه دست به دست هم داده اند تا میزبان خوبی برای تیم استقلال و سایر تیم ها در دیدارهای آتی باشی مدیرعامل کارخانه، باشگاه، سرمربی و کادرفنی دست به دست دادیم تا فردا پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و میزبان خوبی باشیم‌.
وی در پاسخ به این پرسش که برای رعایت پروتکل های بهداشتی چه اقداماتی در ورزشگاه صورت گرفته است بیان داشت : سعی کرده ایم تمام نکاتی که در دستورالعمل و پروتکل های بهداشتی که از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش به باشگاه ابلاغ شده است را رعایت و اجرا کنیم و از این بابت مشکلی وجود ندارد. بسیاری از افراد با شیطنت هایی که انجام می دانند بدنبال این بودند که بازی با استقلال در اهواز برگزار نشود در حالیکه این حق طبیعی فولاد بود که در اهواز میزبان باشد.
سرپرست تیم فولاد در مورد غایبان این تیم برابر استقلال نیز گفت : آیاندا پاتوسی را به دلیل اینکه نتوانست خودش را به اهواز برساند و ایوب والی کاپیتان تیم را به دلیل مصدومیت‌اش که سبب شده فصل را از دست بدهد در اختیار نخواهیم داشت.
علوی در خصوص شرایط بازی با استقلال نیز بیان داشت : خدا را شکر اردوی خوبی در تهران برگزار و پس از این اردو تمرینات‌مان را در اهواز پیگیری کردیم کلیه بازیکنان در سلامت کامل بوده و آماده بازی با استقلال هستیم. می دانم فردا بازی پرحاشیه ای را در پیش خواهیم داشت چرا که ما برای اولین بار باید خیلی چیزها را رعایت کنیم اما امیدوارم بازی با برد فولاد به پایان برسد.
هافبک سابق تیم‌ملی ایران در پایان در پاسخ به این پرسش که فولاد به کسب سهمیه آسیایی فکر می کند گفت: صددرصد به دنبال کسب سهمیه آسیایی هستیم. ما قبل از شیوع کرونا وضعیت خوبی داشتیم و روند رو به رشدی را در پیش گرفته بودیم اما متاسفانه وقفه ای که ایجاد شد ما را از شرایط مسابقه دور کرد‌ با این حال با برد استقلال راه ما برای کسب سهمیه آسیایی هموار خواهد شد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 477 - مجموع امتیازات : 2255
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 460 - مجموع امتیازات : 1671
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 453 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 443 - مجموع امتیازات : 1761
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 429 - مجموع امتیازات : 1646
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 332 - مجموع امتیازات : 1328
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 53 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 321 - مجموع امتیازات : 1045
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 291 - مجموع امتیازات : 3796
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---