1400/01/24
15:2
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 05 تیر 1399 18:10

بازی با استقلال تمام شد

کعبی: با فولاد مدنظرمان فاصله داریم

تیم فولادخوزستان موفق شد در دیداری برابر در ورزشگاه خانگی خود برابر استقلال تهران به برتری برسد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین کعبی مربی تیم فولادخوزستان درباره نبرد شب گذشته تیمش و پیروزی برابر استقلال گفت: همان چیزی که از بازیکنان خواسته بودیم را در زمین اجرا کردند، ما یک ماه تمرین پر فشار داشتیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. این دیدار ۶ امتیازی بود و ما باید می‌بردیم تا خودمان را بالای جدول نگه داریم. هنوز به فولاد دلخواه و اصلی نرسیده‌ایم و باید تلاشمان را بیشتر کنیم تا به تیم موردنظر برسیم. کل مجموعه باشگاه فولاد در تلاش و تکاپو هستند و موفقیت مربوط به همه است، این را باید رک بگویم که هنوز به طور کامل راضی نیستیم و می‌توانیم به مراتب بهتر باشیم. شما ببينيد ٣ بازيكن كليدى تيم ما نبودند ولى باز هم از حريف پر مهره استقلال بهتر بوديم چون برنامه داشتيم.
مربی تیم فولاد همچنین افزود: اگر ماجرای کرونا اتفاق نمی‌افتاد، وضعیت چیز دیگری بود، ما قبل از کرونا سه برد آورده بودیم و هر روز بهتر می‌شدیم، به هرحال در بازی روز گذشته هدف ما سه امتیاز بود و لیاقت این پیروزی را داشتیم. تنها نگرانی ما هواداران بودند که جایشان خالی بود و خدارا شکر توانستیم شادشان کنیم.
کعبی درمورد داوری و تصمیماتش گفت: من داور نیستم، مربی هستم و فکر می‌کنم آقای داور تمام صحنه‌ها نزدیک بودند و بهترین تصمیم را گرفتند. کارشناسان هم عملکرد او را تأیید کرده‌اند، تنها می‌توانم بگویم سیدعلی می‌تواند در آسیا داوری کند چرا که قاطع است و تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد. ما اکنون آقای فغانی را داریم که اینگونه است و به نظر من حق آقای سیدعلی نیز سوت زدن در رقابت‌های مهم آسیایی است. این را صادقانه می‌گویم و اصلا مربوط به تصمیمات بازی شب گذشته نیست.
بازیکن سابق تیم ملی‌ ایران همچنین درباره عملکرد محمد آبشک گفت: تمام چیزی که از آبشک خواسته بودیم را به نحو احسن اجرا کرد، من تا کنون چیزی به جز فوتبال از آبشک ندیده‌ام و نخواهم دید. آقای نکونام قبل از بازی گفت هرکس به سمت داور با بازیکن حریف برود تعویضش می‌کنم و کسی حق ندارد اعتراض کند و درگیری ایجاد کند، ما دنبال فوتبال زیبا بودیم نه دعوا یا درگیری. من به عنوان مربی تنها درباره تیم خودم صحبت می‌کنم چرا که حرف زدن درباره تیم حریف غیرحرفه‌ای‌ است.
وی همچنین ادامه داد: ما نمی‌دانیم که اگر استقلال ۱۱ نفره بود چه می‌شد، این جذابیت فوتبال است که معلوم نمی کند چه اتفاقی می‌افتد ولى همه ديدند كه نيمه اول تيم بهتر با موقعيتهاى بهتر بوديم و حتى به تيرک دروازه زديم، فکر می‌کنم روی اشتباه خودمان گل خوردیم و به نظر من تاکتیک خاصی نبود، با تمام احترامی که برای تیم استقلال‌ قائلم، تنها هدف ما از ابتدای بازی برد بود و فکر می‌کنم ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اگر حسينى درون دروازه آن‌ها نبود اما همانگونه که گفتم فولاد هنوز کامل آماده نشده و به ۷۰ درصد فولاد اصلی رسیده‌ایم.
کعبی در انتها گفت: بازیکنان ما بزرگ و باهوش هستند، هیچ اتفاقی نیفتاده و بازی با استقلال تمام شد. شادی و خوشحالی برای شب گذشته بود و اکنون به فکر بازی بعد هستیم. امروز روز جدیدی است و باید برای دیدار با ماشین‌سازی آماده شویم. برای تمام تیم‌ها احترام قائلیم و تنها به فکر پیروزی در مسابقات هستیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---