1399/11/05
11:58
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 07 تیر 1399 9:37

تقدیر سرپرست کمیته مسابقات از باشگاه فولاد

باشگاه فولاد خوزستان در نخستین آزمون پساکرونایی فوتبال ایران، میزبان استقلال بود.
به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان, لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه شب با برگزاری دیدار معوقه تیم‌های فولاد و استقلال در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان بعد از 4 ماه تعطیلی از سر گرفته شد. لیگ برتر هم مثل سایر فعالیت‌های اجتماعی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور به کما رفته بودند, از همان ابتدا موافقان و مخالفانی برای برگزاری مجدد داشت تا اینکه فدراسیون و سازمان لیگ بعد از مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفتند مسابقات با شرایط ویژه ادامه پیدا کند.

این تصمیم نگرانی خیلی‌ها را برای عدم امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ایجاد بستر‌های لازم به همراه داشت. تا حدی که تا همین چند روز پیش تعدادی از باشگا‌ه‌ها کمر همت برای به تعطیلی کشاندن رقابت‌ها بسته بودند. در این فضا برگزاری نخستین بازی بعد از درگیر شدن کشور با کرونا می‌توانست خیلی تعیین‌کننده باشد. باشگاه فولاد خوزستان که از زیرساخت‌های قابل توجه‌ای نظیر ورزشگاه اختصاصی و غیره برخوردار است به عنوان اولین امتحان شونده وارد میدان شد.

سهیل مهدی, سرپرست کمیته مسابقات و رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای که در ورزشگاه شهدای فولاد حضور داشت, در این باره گفت: بحث رعایت پروتکل‌ها بخشی از الزامات است ولی بخش دیگر رفتار شخصی و خود ایمنی است که باید همه برای حفظ سلامتی خود رعایت کنند. به لحاظ سخت‌افزاری باشگاه فولاد صددرصد پروتکل‌ها و اقدامات را انجام داده بود. تنها یکی‌ دو مورد کوچک وجود داشت که آن هم به دلیل سرعت کار بود و مطمئن هستم این موارد در بازی بعدی رعایت خواهد شد.
وی ضمن تقدیر از باشگاه فولاد عنوان کرد: در بحث سخت افزاری، همکاری و مساعدت باشگاه فولاد برای برگزاری این بازی خوب بود. این برای دفعه اول بود که فوتبال ایران با شرایط جدید آشنا می‌شد ولی توانست به خوبی موازی با آن جلو برود. فکر می‌کنم اگر سایر باشگاه‌ها نیز با این کیفیت حرکت کنند, فوتبال یکی از موفق‌ترین اصناف و گروه‌های اجتماعی خواهد بود که پروتکل‌ها را رعایت کرده است. این موضوع مستلزم این است که همه اعضا موارد را رعایت کنند.
سرپرست برگزاری مسابقات گفت: باشگاه فولاد, تونل‌های ضدعفونی را حتی بیش از حد نیاز نصب کرده بود. داوران، بازیکنان و سایر عوامل جداگانه از 3 تونل عبور می‌کردند. همچنین اقدامات خوبی برای فاصله‌گذاری اجتماعی و نصب لامپ‌های UV شده بود و در بدو ورود تب‌سنجی از همه افراد انجام شد. به طور کلی هر خواسته‌ای که شده بود به خوبی اجرا شد. اقدامات باشگاه فولاد بیش از حد انتظار راضی‌کننده بود. استقلالی‌ها هم تا حد وظایف‌شان خوب عمل کردند. ادامه این رفتار نیاز به آموزش دارد تا برای افراد عادی نشود، چرا که کشور ما هنوز با کرونا دست و پنجه نرم می‌کند.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 495 - مجموع امتیازات : 2276
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 345 - مجموع امتیازات : 1341
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 330 - مجموع امتیازات : 1056
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 297 - مجموع امتیازات : 3802
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---