1399/11/05
11:45
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

گزارش

یک شنبه 08 تیر 1399 23:4

بازی به بازی جلو می‌رویم

نکونام: حاشیه‌ای برای تیم ما وجود ندارد

تیم فولاد فردا در دیداری حساس در ورزشگاه شهدای فولادخوزستان به مصاف تیم ماشین‌سازی تبریز خواهد رفت.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان در ابتدای نشست خبری دیدار تیمش برابر با ماشین سازی گفت: فردا با تیم خوب ماشین سازی داریم؛ تیمی که بسیار خوب کار کرده و آماده شده است و بازیکنان خوبی را هم دارند و تیم با کیفیت و پر مهره‌ای هم هستند. رسیدگی‌های خوبی هم به این تیم انجام پذیرفته است و تیم ما باید حواسش کاملا جمع باشد که غفلت نکنیم و انشالله بتوانیم به موفقیت برسیم.
نکونام درباره انگیزه بازیکنان تیمش برای کسب سهمیه آسیایی بعد از برد برابر استقلال هم افزود: ما در تمامی تمرینات و مسابقات‌مان این انگیزه را داریم و بازیکنان باید آنقدر حرفه‌ای باشند که بزرگ فکر کنند و انگیزه را در خودشان نگه دارند؛ بازهم باید بگویم که کسب سهمیه، نایب قهرمانی و ... همگی در جدول است و وظیفه ما این است که بازی به بازی جلو برویم و بتوانیم به موفقیت برسیم.
وی درباره کنترل حواشی و سختی‌هایی که تیمش متحمل شده هم اذعان داشت: واقعا سختی کشیدیم و کار و تلاش زیادی کردیم و حاشیه‌ای هم برای تیم ما وجود ندارد و ما در فوتبال هستیم و این اتفاقات هم جزئی از فوتبال است اما تاثیری روی تیم ما ندارد و تمرکزمان روی تیم خودمان است؛ و با احترام به همه تیم‌ها آماده برای پیروزی وارد میدان می‌شویم.
سرمربی فولاد خوزستان در پاسخ به این‌که «فولاد ایده آل» از نظر او چگونه است هم توضیح داد: تمامی بازی‌ها خوب بازی کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم و هر نتیجه‌ای هم رخ داد را به خواست خدا بگذاریم؛ اما باید بیشترین تلاش را انجام دهیم تا بهترین عملکرد را ارائه کنیم و در هر بازی داشته باشیم.
جواد نکونام درباره بازگشت پاتوسی گفت: باشگاه در جریان است و در تلاش هستند مسئولان باشگاه تا او بازگردد؛ خوشبختانه در نیم فصل دوم خریدهای خوبی داشتیم اما فعلا پاتوسی را نداریم ولی باشگاه تمام تلاش خود را دارد چرا که با پاتوسی شرایط بهتری قطعا خواهیم داشت اما این سوال را باید مدیریت باشگاه پاسخ دهند که چه زمانی او باز خواهد گشت. همچنان مدیران باشگاه در تلاش برای مهیا کردن شرایط بازگشت پاتوسی هستند.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

نوید احمدی
دوشنبه 09 تیر 1399 11:28 PM
چرا فولاد جلوی ماشین سازی انقدر بد بازی کرد؟ یعنی کار فولاد و فوتبال خوزستان به جایی رسیده که باید جلوی ماشین سازی وقت تلف بکنه؟ فوتبال که دست افراد غیر بومی بیوفته همین میشه.

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 495 - مجموع امتیازات : 2276
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 473 - مجموع امتیازات : 1684
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 469 - مجموع امتیازات : 1801
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 454 - مجموع امتیازات : 1772
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 445 - مجموع امتیازات : 1662
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 345 - مجموع امتیازات : 1341
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 330 - مجموع امتیازات : 1056
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 297 - مجموع امتیازات : 3802
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---