1400/01/24
14:12
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

یک شنبه 29 تیر 1399 22:47

از بی‌مهری‌های داوری خسته‌ شده‌ایم

علوی: نمی‌گذاریم سر مارا ببرند

سرپرست تیم فولادخوزستان از کمیته داوران درخواست دارد تا نظارت و کنترل بیشتری در هفته‌های پایانی روی عملکرد داوران داشته باشند.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، سید محمد علوی سرپرست تیم فولاد در خصوص دیدار با پرسپولیس گفت: به هرحال وضعیت نامشخص بود، تعدد زیادی کرونا گرفتند و تمرین نداشتند، چند بازیکن اصلی ما یا اهواز ماندند یا نتوانستند صد در صد برای بازی آماده شوند. شما باید ببینید که آقای نکونام چه ابزاری داشت و چه کار توانست بکند.

وی ادامه داد: با این‌حال به بازیکنان تیمم خسته نباشید می‌گویم، همان روز که استقلال را شکست دادیم، گفتیم روز بعد برای ما شادی تمام شده و به فکر بازی آینده هستیم، این باخت هم فراموش می‌کنیم و تنها از آن درس باید بگیریم تا در مسابقات آتی جبران کنیم. بازی بعدی با ذوب‌آهن داریم و قطعا نبرد سختی خواهد بود اما تمام هدف ما پیروزی است تا بتوانیم جبران کنیم البته امیدواریم در این مدت بقیه بازیکنان ما به بازی برسند و بتوانند وضعیت مطلوبی داشته باشند.

سرپرست فولاد خوزستان همچنین گفت: به هرحال در این بازی شاهد اتفاقات عجیبی بودیم، در جلسه قبل بازی گفتند که یکی دو نفر فقط مراقب طرح پرسپولیس باشند اما در سکوی پرسپولیسی‌ها تعدادی از هواداران این تیم حضور داشتند، فوتبال با هوادار زنده است اما باید قانون برای همه یکی باشد. ما تمام قوانین را انجام داده‌ایم و می‌دهیم و انتظار داریم که برای همه تیم‌ها قانون رعایت شود نه تنها وقتی به فولاد می‌رسد وظیفه شود.

هافبک سابق تیم‌ملی ایران درباره داوری گفت: صحنه‌ها آنقدر مشخص است که شاید بهتر باشد چیزی نگویم، خطای محمدحسین کنعانی‌زادگان روی عباس بوعذار واضح بود، به نظر من کارت قرمز باید به وی داده می‌شد. گل پرسپولیسی‌ها هم با توجه به صحنه آهسته که بارها دیده‌ایم، آفساید بود. در بازی رفت که آن اتفاقات افتاد و با آن پنالتی اشتباه باختیم و در این بازی اینگونه. تیم ما دنبال جو درست کردن نبوده و نیست، روی پای خودمان ایستادیم و علی‌رغم اینکه در بین تیم‌های بالانشین کمترین بودجه را داشته‌ایم، جایگاه خوبی کسب کرده‌ایم اما نمی‌گذاریم که سر ما را ببرند. اگر داد زدن روی داور و تحت تاثیر قراردادن وی، ضروری است بگویند که ما هم انجام بدهیم، تیم ما کمترین اعتراض به داوری را می‌کند اما باید اینگونه قربانی بشود. بازی‌های زیادی این‌فصل بوده‌اند که داوری به ضرر فولاد بوده، تیم ما در کورس گرفتن سهمیه است و واقعا از اینگونه بی‌مهری‌ها خسته شده‌ایم و می‌خواهیم که به این وضعیت رسیدگی شود، ما تنها عدالت می‌خواهیم نه چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر.

وی در انتها گفت: امیدواریم که صحنه‌ای این دیدار مورد بررسی دقیق کارشناسان قرار بگیرد و کمیته داوران نظارتش را بیش‌تر بکند چرا که یک سوت اشتباه، تکلیف یک بازی را می‌تواند عوض کند به مانند بازی روز گذشته که یک آفساید اعلام نشده باعث شد تا تمام تلاش و کارهای این مدت ما بی‌ثمر شود.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---