1400/02/18
2:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 07 مرداد 1399 14:43

فولاد در برابر ناحقی‌ها و بی‌مهری‌ها ساکت نخواهد نشست

طاهری: اتحاد و حمایت تا قله‌های رفیع آسیا

مسئول فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان از اهمیت حمایت هواداران از تیم، کادرفنی و بازیکنان خبر داد.
به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، ساسان سیاح طاهری مسئول فرهنگی باشگاه فولاد در گفت‌وگو با رسانه باشگاه سخنی با هواداران انجام داد و گفت: در درجه اول سلام عرض می‌کنم به همه هواداران محترم تیم فولاد، می‌خواستم صحبتی با این عزیزان داشته باشم و بگویم ایام باقیمانده لیگ‌برتر بسیار مهم است و از آن‌ها خواهشی دارم که ما همه پشت به پشت هم به دفاع این تیم خواهیم ایستاد و دست به دست هم در آینده‌ای نه چندان دور موفقیت را تجربه خواهیم کرد. فولاد در راه کسب سهمیه است و ان‌شاءالله بر این مهم با اتحاد و حمایت فائق می‌شویم.

طاهری ادامه داد: روزهای سختی است و همه ما می‌دانیم. آقای محمدی مدیرعامل شرکت از تیم حمایت کردند و همچنین زحمات شبانه روزی آقای آذری مدیرعامل تیم و همراهانی که در کنارشان در تلاش هستند، شاهد این قضیه است. سخت‌کوشی سرمربی محترم، کادرمربی‌گری، بازیکنان و همه کسانی که در کنار تیم هستد بیانگر این نکته است که تصمیم ما در گرفتن سهمیه آسیایی قاطع است و اگر خدا کمک بکند به این مهم دست می‌یابیم.

وی ادامه داد: مهم این است که فولاد سخت‌کوش است وزحماتش را می‌کشد، حواشی فوتبال همیشه بوده و هست. باید سعی کنیم پی‌گیری حواشی را به مسئولین واگذار کنیم. احیانا هجمه‌ای اگر به تیم فولاد وارد می‌شود یا قضاوت‌ها نادرست و ... را به مدیرعامل باشگاه واگذار می‌کنیم که ایشان درایت کامل در خصوص رفع این معضلات دارند و تجربه بسیار زیادی در مدیریت باشگاه دارند. خیال ما در این خصوص راحت است که خودمان و این مسائل را به ایشان سپرده‌ایم.

مسئول فرهنگی باشگاه فولاد خوزستان افزود: طبعا می‌دانیم که آقای آذری حق فولاد را در هرجای ایران خواهد گرفت و حرکت‌های گذشته نشان می‌دهد که فولاد در خصوص ناحقی‌ها، بی‌مهری‌ها و مشکلاتی که بود ساکت نخواهد ماند. به علت اینکه بازی‌ها بدون تماشاگر است، صحبت‌ها به فضای مجازی کشیده شده و خواهش من از تمام عزیزانی که در فضای مجازی هستند، گروه‌های مختلف، کانال‌های مختلف دارند این است که از تیم حمایت کنند. از تیمی که سخت‌کوش است و هر روز و هرشب در دمای بالای 50 درجه تمرین می‌کند، در ایامی که برای ما مردم عادی حتی راه رفتن سخت است. فولاد با توجه به شرایط سخت کرونا و آب‌وهوایی تمام تلاشش را می‌کند و مطمئن باشید هیچوقت یک لحظه عقب ننشسته و نخواهد نشست.

طاهری در انتها گفت: ما خیلی به این کادر و بازیکنان امیدوار هستیم که سهمیه را کسب کنیم، برد و باخت جزیی از فوتبال است و ما نباید کاری به حواشی نداشته باشیم و از تیم حمایت کنیم تا هرچه سریع‌تر به جایگاه اصلی خودش برگردد و بتواند به موفقیت برسد. اگر در این راه هر اتفاقی بیفتد نباید از حمایت دست برداریم چرا که وظیفه هوادار حمایت از تیم محبوب است، ما هواداران بسیار فهیم و باهوشی داریم و قطعا می‌دانند که در این زمان چه چیزی لازم است. اکنون وظیفه ما فقط و فقط اتحاد، پشتیبانی و حمایت از تیم است، ان‌شاءالله دست در دست هم تا قله‌های رفیع آسیا.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 644 - مجموع امتیازات : 2426
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 609 - مجموع امتیازات : 1941
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 609 - مجموع امتیازات : 1820
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 590 - مجموع امتیازات : 1807
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 588 - مجموع امتیازات : 1906
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 443 - مجموع امتیازات : 1169
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 438 - مجموع امتیازات : 1434
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 406 - مجموع امتیازات : 3911
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---