1400/02/18
1:59
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 07 مرداد 1399 23:26

گفتگوی رییس هیات مدیره باشگاه با رادیو ورزش؛

از اتفاقات دیدار با نساجی تا حمایت از کادر مدیریت و فنی

مدیرعامل شرکت و رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان عصر روز سه شنبه، در یك گفتگوی تلفنی در شبکه رادیویی جوان در خصوص اتفاقات بازی فوتبال مقابل تیم نساجی مازندران، وضعیت تیم بزرگسالان و آكادمی این باشگاه، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، علی محمدی در خصوص شكایت تیم فولاد خوزستان از روند قضاوت و داوری این دیدار، اظهارداشت: ضمن تشكر از زحمات و تلاش مدیریت، كادر فنی و بازیكنان تیم فولاد كه انصافاً در این مدت برای موفقیت و كسب نتایج خوب تلاش كرده و شأن فوتبال خوزستان را حفظ كرده اند؛ تمامی بحث ما در خصوص این دیداراعتراض به نوع مدیریت داور و نوع قضاوت اشتباه ایشان بود. متاسفانه نحوه برخورد داور با بازیكنان دو تیم متفاوت بود و این برخورد توسط دوربین ها در تلویزیون منعكس شد.

محمدی افزود: رفتار داور با بازیكن خارجی تیم ما (شیمبا) كه یك فرد خارجی و مهمان در کشور ما بشمار می رود، دور از شأن داور بود و علاوه بر عصبانیت داور، تصمیماتی كه ایشان گرفت در برنامه فوتبال برتر با انتقاداتی از سوی کارشناسان مواجه شد.

رییس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان گفت: كارت زرد دومی كه به وحید حیدری داده شد یا پنالتی كه برای تیم نساجی گرفت و خطای هندی كه منجر به گل سوم نساجی شد، همه ی این ها با وجود اینكه تیم فولاد تا دقیقه ٨٠ با نتیجه  ٢ بر صفر جلو بود و بازی را كنترل می كرد؛ به نوعی سبب تغییر روند بازی و منجر به باخت فولاد شد.


وی همچنین در خصوص ابراز حمایت قاطع ایشان از كادر فنی، اظهارداشت: شاید فولاد خوزستان یكی از معدود باشگاه هایی هست كه هماهنگی بین مدیریت، كادر فنی و بازیكنان در آن برقرار است و چنانچه در هر تیمی این سه مؤلفه رعایت شود نقطه قوتی است كه نهایتا منجر به موفقیت خواهد شد و ما سعی كردیم طوری مدیریت كنیم كه همه اعضای مجموعه با عشق و دل و جان كار كنند و یکدیگر را قبول دارند.

محمدی در پاسخ به مجری این برنامه رادیویی در خصوص توقعی كه از تیم فولاد دارد، اظهار داشت: ما انتظار داریم چند بازی باقی مانده نیز به خوبی انجام شود و انشالله بتوانیم با قضاوت عادلانه تا انتهای فصل و با تلاش بازیكنان، بار دیگر مجموعه فولاد خوزستان به عنوان نماینده شایسته فوتبال استان در سطح باشگاه های آسیا بدرخشد. هدف فولاد این است كه سرمایه گذاری خوبی برای فوتبال كشور انجام دهد و هزینه هایی كه شركت در این مسیر انجام داده برای اعتلای فوتبال كشور است و قطعا با توجه به زیرساخت های موجود در مجموعه می توانیم نماینده خوبی برای كشورمان در سطح آسیا باشیم.

رییس هیات مدیره باشگاه در پایان این گفتگوی رادیویی بر حمایت از آكادمی این باشگاه تاکید کرد و گفت: خوشبختانه دو تیم جوانان و امید فولاد خوزستان در رقابت های لیگ برتر با عنوان قهرمانی نائل آمدند. تلاش ما تقویت آكادمی است تا با برنامه ریزی های صورت گرفته بتوانیم بخش بیشتری از نیازهای خود را از بازیکنان آكادمی تامین كنیم. هدف ما اینست كه با توسعه مدارس فوتبال فولاد در مناطق كم برخوردار تَر در شهرستان های استان، استعداد های این مناطق را كشف و پرورش دهیم تا به امید خدا در رده های مختلف باشگاه فولاد  خوزستان از آن ها استفاده كنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 644 - مجموع امتیازات : 2426
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 609 - مجموع امتیازات : 1941
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 609 - مجموع امتیازات : 1820
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 590 - مجموع امتیازات : 1807
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 588 - مجموع امتیازات : 1906
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 443 - مجموع امتیازات : 1169
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 438 - مجموع امتیازات : 1434
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 406 - مجموع امتیازات : 3911
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---