1400/03/28
15:55
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 11 مرداد 1399 23:57

بازیکنان دو تیم کمی استرس داشتند

نکونام: لیگ برای بازیکنان ما فرسایشی شده است

دیدار دو تیم فولادخوزستان و گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه امام علی سیرجان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جوادنکونام مربی تیم فولاد در پایان بازی تیمش برابر گل گهر که با تساوی بدون گل به پایان رسید گفت:" ابتدا به خاطر تقدیری که از من توسط باشگاه گل گهر شد تشکر و قدردانی می کنم. جای این مسایل در فوتبال ما خالی است. گل گهر نشان داد می تواند باشگاه بزرگی باشد و در فوتبال ایران بزرگی کند. امیدوارم این کار که البته برخی باشگاه های دیگر هم انجام می دهند الگویی در فوتبال ما شده و فرهنگش جا بیفتد و بتوانیم میهمان نواز خوبی باشیم."

سرمربی فولاد ادامه داد:" گل گهر با اینکه اولین سالش را در لیگ برتر تجربه می کند نشان داد که اهداف بزرگی دارد. این کارها واقعا با ارزش است و من بسیار خوشحال هستم. از صمیم قلب از مدیرعامل باشگاه و کارخانه و همه آن هایی که این کار را کردند تشکر می کنم."

نکونام در بخش بعدی صحبت هایش درباره بازی گفت:" به هر حال الان دیگر همه تیم ها شناخت خوبی از هم دارند. می دانستیم گل گهر برای سقوط نکردن بازی می کند و حساسیت های جدولی برای ما و این تیم روی بازی تاثیرگذاشته بود. بازیکنان کمی دچار استرس بودند."

او اضافه کرد:" وقتی بازی مستقیم انجام می شود شرایط سخت می شود. در این بازی ها هرتیمی که از تک موقعیت ها استفاده کند برنده می شود. ما اگر در ضربات ایستگاهی دقت می کردیم می توانستیم برنده بازی شویم. گل گهر هم تیم واقعا پرمهره ای است، بچه های ما واقعا در این بازی خیلی زحمت کشیدند. ما در این هفته ها به خاطر بازی های عقب افتاده ای که داشتیم هر سه چهار روز یک بار بازی می کنیم و از این شهر به آن شهر در سفر هستیم. این آخر فصل واقعا شرایط سخت و فرسایشی برای بازیکنان ما شده است. مجبور هستیم هر سه چهار روز یک بار بازی کنیم. باید زحمت بکشیم و تلاش کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم."

جوادنکونام در پایان با تقدیر از قضاوت پیام حیدری داور مسابقه گفت:" آقای حیدری خیلی خوب قضاوت کردو بازی را کاملا در کنترل خودش داشت . دیدید که در طول بازی هم کسی اعتراض خاصی نداشت. به آقای حیدری و تیم داوری خسته نباشید می گویم."

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 677 - مجموع امتیازات : 2459
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 1833
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 1953
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 598 - مجموع امتیازات : 1815
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 596 - مجموع امتیازات : 1914
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 467 - مجموع امتیازات : 1193
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 456 - مجموع امتیازات : 1452
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 439 - مجموع امتیازات : 3944
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 953
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---