1399/07/05
21:0
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

دوشنبه 13 مرداد 1399 16:27

فولاد متعلق به هواداران است

پیام سعیدآذری به هواداران خون‌گرم فولاد

مدیرعامل فولاد در پیامی، صحبت‌هایی را با هواداران خونگرم فولاد مطرح کر و البته فولاد را متعلق به آن‌ها دانست. 🔺به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با انتشار پیامی خطاب به هواداران، از اهمیت هفته‌های آتی سخن گفت، در این پیام آمده است:

سلام هواداران با اصالت و دلاور فولاد خوزستان خواهران و برادران هوادار ، ابتدا وظیفه دارم از سوی خود ،کادر فنی، قهرمانان، همکاران و مدیران عالی رتبه فولادخوزستان از شما تشکر و قدردانی نمایم که با همه وجود پا به پای ما مبارزه کردید تا به موفقیت نزدیک شویم .

کرونا،اشتباهات سهوی داوران بی‌عدالتی و سیاه نمایی دشمنان به ظاهر دوست هیچ‌یک نتوانسته حرکت رو به رشد تیم شما را متوقف کند ، گاهی کند شده است ولی متوقف هرگز .

به هوش باشیم آخرین قدم‌ها که سخترین قدم‌ها نیز هست را باید با هم برداریم تا روز آخر و با ایمان به خداوند تا آخرین ذره وجودمان تلاش کنیم ولی بیشتر از اینکه مراقب رقبای روبرو باشیم باید از درون خودمان مراقبت کنیم ،کسانیکه به ظاهر منتقدانه در حال نصیحت هستند ولی نیت آنها را خداوند میداند ،از حب علی بودن نقد عالیست ولی باید دید اینگونه است؟

به هر حال باید به هوش بود تا بتوانیم با عزت تمام کنیم ، این برای همه ما مهم است ، اجازه تخریب را از اشخاصی که تا دیروز قویأ اعتقاد داشتند ما نمی توانیم موفق شویم و توطئه می‌کردند و امروز از روش‌های تخریبی دیگری برای جلوگیری از پیشرفت کار استفاده میکنند را باید با تدبیر هوادار گرفت. اینکه مرتب فشار روانی راه یابی به مسابقات آسیایی را بر تیم تحمیل کنند و تمرکز تیم را بر هم بزنند یکی از شیوه های تخریبی است ،همان هایی که اعتقاد داشتند این کادر و این بازیکنان فاقد ظرفیت‌های لازم هستند ،حالا با ایجاد بار روانی مضاعف سعی بر برهم زدن آرامش و تمرکز تیم دارند .

ما تنها به هواداران با اصالت خود و مدیران عزیز فولاد که ما را با تمام تدبیر، مادی و معنوی حمایت کردند وام داریم و مطمئن باشید با همه وجود می جنگیم تا آخرین لحظه، شما مراقب باشید هواداران عزیز، فولاد متعلق به شماست.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 667 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 427 - مجموع امتیازات : 2205
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 420 - مجموع امتیازات : 1631
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 408 - مجموع امتیازات : 1740
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 387 - مجموع امتیازات : 1705
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 373 - مجموع امتیازات : 1590
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 296 - مجموع امتیازات : 1292
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 52 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 286 - مجموع امتیازات : 1009
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 248 - مجموع امتیازات : 3753
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---