1400/01/24
14:39
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

چهارشنبه 23 مهر 1399 13:51

عزیز فریسات:

فولاد ب مطابق با استراتژی باشگاه حرکت می کند

سرمربی تیم فولاد ب (فولادنوین) معتقد است که این تیم باید در راستای استراتژی های جدید باشگاه فولاد خوزستان حرکت کند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ظهر امروز عزیز فریسات، بازیکن پیشکسوت فولاد که سابقه چند سال مربیگری را در کارنامه دارد توسط سعید آذری به عنوان سرمربی تیم فولاد ب معرفی شد.

فریسات پس از آن در گفتگو با رسانه باشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت: در ابتدا لازم میدانم از حسن اعتماد مدیریت باشگاه تشکر کنم که فرصت خدمت به مجموعه بزرگ فولاد خوزستان و حضور در تیم دوم باشگاه به بنده داده شد. ظهر امروز جلسه بسیار خوبی با آقایان آذری و نکونام برگزار و با توجه به استراتژی تدوین شده و نقش پشتوانه سازی که تیم فولاد ب عهده دار است، انشاالله با شناسایی بازیکنان مستعد موجود در آکادمی باشگاه و استان، تمام توان خود را بکار میگیریم تا با هماهنگی و اتحاد فولاد ب را در مسیری روشن و بر اساس ساختاری مدرن آماده مسابقات کرده و بخشی از نیازهای تیم بزرگسالان را با تولد ستاره های جدید فولادی برآورده سازیم.

سرمربی تیم فولاد ب باشگاه فولاد خوزستان در ادامه گفت: موضوع پشتوانه سازی توسط فولاد ب برای تیم بزرگسالان در فضایی هماهنگ و با مشارکت آقای نکونام، مربی ارزشمند باشگاه و سایر اعضای محترم کادر فنی تیم ها خواهد بود که قطعاً راندمان تیم را بالا می برد و این سیاست که مورد تاکید آقای آذری نیز می باشد به ما کمک شایانی خواهد کرد تا در مسیر استراتژی های جدید باشگاه حرکت کنیم و آینده ای بهتر برای باشگاه فولاد خوزستان بسازیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (1 نظر تا کنون)

میکائیل
پنج شنبه 24 مهر 1399 11:08 PM
بهترین گزینه و محبوب ترین آنها.

 1  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 2404
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 587 - مجموع امتیازات : 1919
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 573 - مجموع امتیازات : 1784
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 568 - مجموع امتیازات : 1785
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 559 - مجموع امتیازات : 1877
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 423 - مجموع امتیازات : 1149
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 422 - مجموع امتیازات : 1418
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 381 - مجموع امتیازات : 3886
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---