1400/07/24
2:13
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 06 آبان 1399 20:21

فوتبال که هیچ ، فولاد را بدون آذری نمی‌خواهیم

نامه سرگشاده هواداران در حمایت از سعید آذری

هواداران فولادخوزستان با انتشار متنی در فضای مجازی از سعید آذری مدیرعامل خود حمایت کردند و از مهندس محمدی خواستار پیگیری ماجرا شدند.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، در متن این نامه سرگشاده هواداران آمده است: آقای مهندس علی محمدی مدیر شرکت فولاد خوزستان و رئیس هیئت مدیره باشگاه جناب محمدی عزیز ، مرد اول، همه‌کاره و دوست داشتنی فولادی های ایران به عنوان عضو کوچکی از خیل عظیم هواداران فولادخوزستان و دلسوز جامعه فوتبال از شما عاجزانه درخواست می‌کنیم که به قضیه محرومیت دکتر سعید آذری ورود کنید و رفع کدورت این ماجرا را با بزرگی و منش پهلوانی شما برادر انقلابی و فوتبالی حل کنید. برای دکتر محبوب و محجوب و امام حسینی فوتبال ایران این چند خط را سیاه می‌کنم ...

دکتر سعید آذری عزیز و متشخص، فوتبال امروز ما، مرد باسواد و جنتلمنی مثل شما را صد در صد از دست نخواهد داد چون که امروز با ارتباطی که بین مردم و بخصوص هواداران فوتبالی در شبکه های اجتماعی با مدیران و وزرا و تمامی کسانیکه در امر دستور و قانونگذاری دخیل هستند میسر است ،صدای اعتراض ما هواداران فوتبال ایران و فولادی ها پیش از پیش شنیده خواهد شد.

 

اگر زبان تیز و برنده آذری بسته شود!! با صدای هولناک و مهیب عملکرد او چه می‌کنید ؟؟ با ستاره های نو ظهور تیم های پایه فولادی تحت نظر مدیریت او چه می‌کنید؟؟ با اتحاد و انسجام هوادارانی که دکتر آذری با ایجاد ثبات شخصیتی در مجموعه بزرگ فولاد و ایجاد مکان مجهز برای آنها و آموزش صحیح و سازماندهی شده فرهنگی ورزشی کانون هواداران چه عکس العملی خواهید داشت ؟؟

 

آیا می‌توانید صدای اسطوره های تیم ملی در نیمکت کادر فنی جوان فولاد را نشنوید ؟؟ جواد خان نکونام را هم محروم کنید ! او نه اسطوره است و نه فوتبالی .. پایش را نه برای بازی های سخت و نفس گیر تیم ملی و نه تیم های داخلی از ایران بیرون نگذاشته ...او هم جوان است و جنتلمن ولی فوتبالی نیست و از تخصص بدور ... بهتر است او و ما هواداران را محروم کنید ... تخصص و متعهد بودن چه سودی برای فوتبال دارد؟؟؟

ما را هم محروم کنید (لطفا)

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 677 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 709 - مجموع امتیازات : 2497
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 659 - مجموع امتیازات : 1870
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 657 - مجموع امتیازات : 1989
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 637 - مجموع امتیازات : 1854
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 634 - مجموع امتیازات : 1952
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 507 - مجموع امتیازات : 1233
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 497 - مجموع امتیازات : 1493
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 471 - مجموع امتیازات : 3976
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 218 - مجموع امتیازات : 975
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---