1400/03/28
15:20
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 30 آبان 1399 20:34

هاشمی نسب در کنفرانس خبری پس از بازی با استقلال:

از بازیکنان تیم فولاد که مردانه جنگیدند، تشکر می‌کنم

مربی تیم فولاد خوزستان گفت: داور بازی مسابقه فولاد خوزستان و استقلال تهران ، امروز فراتر از یک ستاره عمل کرد که جا دارد به دلیل قضاوت صحیح از او تشکر کنم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی هاشمی نسب جمعه شب در نشست خبری پس از بازی با تیم استقلال در اهواز  بیان کرد:از بازیکنان تیم فولاد که مردانه جنگیدند، تشکر می‌کنم. از ابتدای بازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم و خوشحالم مقابل تیمی بازی می‌کردیم که یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی است.

وی با بیان اینکه در طول ۹۰ دقیقه بازی در دست ما بود و روی یک اشتباه گل خوردیم افزود: پس از اینکه گل تساوی را به ثمر رساندیم، استقلال برای حفظ نتیجه تغییر سیستم داد و با پنج مدافع بازی کرد اما خوشحالم که در نهایت توانستیم پیروز بازی شویم.

مربی تیم فولاد با اشاره به اینکه استقلال مدعی اول قهرمانی است گفت: می‌دانستیم بازی سختی مقابل آنها داریم ولی آن چیزی که از این تیم در ذهن ما بود محقق نشد. به هواداران فولاد خوزستان تبریک می‌گویم و امیدوارم به روند خوبمان ادامه دهیم.

وی در خصوص عملکرد داور بازی بیان کرد: پیش از بازی هم گفتم که ما نباید در مورد داوری صحبت کنیم ولی با توجه به بیانیه‌هایی که از سوی حریف منتشر شده بود آقای زاهدی فر فشار زیادی را تحمل می‌کرد اما در کل عملکرد خوبی داشت.

هاشمی نسب در خصوص وضعیت سینا مریدی هافبک این تیم افزود: مریدی در فهرست تیم فولاد است اما هنور به شرایط ایده آل نرسیده است. امروز هفت بازیکن خود را به دلیل کرونا و مصدومیت در اختیار نداشتیم و اگر آنها به تیم اضافه شوند شرایط بهتری خواهیم داشت.

وی در خصوص مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز بیان کرد: تمام تلاشمان را برای بهتر شدن انجام می‌دهیم. ما نماینده ۸۰ میلیون ایرانی هستیم و سعی می‌کنیم بهترین نتیجه را در این مسابقات کسب کنیم.

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران از هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال، که عصر روز جمعه در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز برگزار شد با برتری ۲ بر یک به سود فولاد به پایان رسید.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 677 - مجموع امتیازات : 2459
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 1833
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 1953
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 598 - مجموع امتیازات : 1815
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 596 - مجموع امتیازات : 1914
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 467 - مجموع امتیازات : 1193
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 456 - مجموع امتیازات : 1452
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 439 - مجموع امتیازات : 3944
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 953
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---