1400/03/28
16:8
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

شنبه 01 آذر 1399 20:55

علی بداوی :

انتظار داشتیم از خانواده بزرگ فولاد عذرخواهی کنند

مربی تیم فولاد می‌گوید وقفه در بازی روز گذشته به ضرر تیمشان بود و در پایان بازی به حقشان رسیدند.
به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، علی بداوی مربی اهوازی تیم فولادخوزستان در گفت و گو با رسانه باشگاه در خصوص دیدار روز گذشته برابر استقلال و همچنین صحنه های مشکوک داوری گفت: می‌دانستیم بازی سختی برابر تیم استقلال داریم که خدا را شکر با برد همراه شد و سه امتیاز در اهواز ماند. در تمام دقایق بازی مالک توپ و میدان بودیم و روی بازی تسلط داشتیم، آنالیز بسیار خوبی از این تیم داشتیم و فکر می‌کنم اگر پنالتی گرفته نمی‌شد در این دیدار گل‌ نمی‌خوردیم. درباره صحنه های داوری بهتر است کارشناسان صحبت کنند و در این خصوص نظری ندارم.

وی در مورد صحنه درگیری و جنجالی اواخر مسابقه نیز گفت: بازی مساوی دنبال می‌شد و وقفه در آن دقیقه از بازی به ضرر ما بود چرا که فقط به دنبال سه امتیاز بازی بودیم، کادرفنی ما به دنبال این بود هرچه سریع‌تر غائله را ختم به خیر کند و مسابقه ادامه یابد که خدارا شکر پس از آن به گل برتری رسیدیم. البته این برخوردها در فوتبال طبیعی است، من بالا روی سکو حضور داشتم اما مطمئن هستم که هیچ توهینی از سوی اعضای کادرفنی ما انجام نشده، اولویت اول ما اخلاق است. دیگر به این دیدار و ماجراهایش فکر نمی‌کنیم و تمرکزمان روی بازی بعدی تیم خواهد بود تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

بازیکن سابق تیم ملی ایران همچنین در مورد کلیپ منتشر شده از سرمربی استقلال نیز گفت: توهین بزرگی از سوی سرمربی استقلال به خانواده فولاد انجام شد اما همه ما باید جنبه باخت داشته باشیم. به عنوان مثال فصل قبل ما با اشتباهات سهوی داوری در یک دیدار شکست خوردیم، فحش شنیدیم اما نه اعتراضی کردیم و نه اینگونه به کسی توهین کردیم. فوتبال است دیگر، یک روز می‌بازی و یک بار می‌بری. باید جنبه هر دو را داشته باشی و بتوانی در این مواقع سخت تصمیم درست بگیری. کمیته حقوقی باشگاه پیگیر است و از ایشان بخاطر توهین به کادرفنی، بازیکنان، هواداران و کادرفنی به کمیته اخلاق شکایت کرد. انتظار داشتیم که ایشان حداقل به خاطر این توهین بزرگ از خانواده بزرگ فولاد همان شب گذشته عذرخواهی کنند اما اینگونه نشد و خودشان باید پاسخگوی رفتار و صحبت‌شان باشند. صحبت‌های مسئولین و مربیان استقلال را امروز خواندم، آن‌ها درباره همه موضوعات صحبت کردند به جز فیلم منتشر شده دیشب از سوی سرمربی تیم‌شان، هرچقدر منتظر ماندم اما حرفی در این خصوص زده نشد و دوست دارم بدانم اگر این اتفاقات برعکس می‌افتاد همینگونه رفتار می‌کردند؟

بداوی در انتها مورد صحبت‌های حنیف عمران‌زاده مربی تیم استقلال نیز گفت: بی احترامی هم حدی دارد، ایشان باید جایگاهش را بداند و بهتر است حواسش به بازی تیمش می‌بود تا این همه اشتباه از طرف نیمکت استقلال رخ ندهد. الان هم دوستان در باشگاه استقلال تحت فشار باخت هستند و می‌خواهند حواس هوادارانشان را کمی پرت کنند، بهتر است فنی صحبت کنند و کمی از باخت دیروز و اشتباهات نیمکت استقلال بگویند تا هواداران فهیم استقلال از ناراحتی در بیایند. مگر می‌شود تیم بزرگ استقلال 10نفره بازی کند و متوجه نشوند، بازیکنشان مصدوم شده ولی نمی‌دانند و این موضوعات درد هواداران استقلال هست نه مصاحبه تیم حریف. این مصاحبه را یکی از دوستانم در صفحات مجازی برایم فرستاد، از او می‌خواهم که سری به اینستاگرام و صفحات مجازی بزند و کامنت های مردم و هواداران تیم‌شان را بخواند، مردم فوتبال را می‌فهمند و نمی‌شود افکار را با دو مصاحبه منحرف کرد.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 677 - مجموع امتیازات : 2459
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 622 - مجموع امتیازات : 1833
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 621 - مجموع امتیازات : 1953
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 598 - مجموع امتیازات : 1815
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 596 - مجموع امتیازات : 1914
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 467 - مجموع امتیازات : 1193
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 456 - مجموع امتیازات : 1452
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 439 - مجموع امتیازات : 3944
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • محمدرضا كريمي نژاد > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 953
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---