1399/11/07
2:9
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

سه شنبه 04 آذر 1399 17:28

واکنش مدیرعامل شرکت فولاد به اظهارات مددی:

اگر نمی‌توانید ما حاضریم استقلال را مدیریت کنیم

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و رئیس هیئت مدیره این باشگاه به اتفاقات بعد از دیدار مقابل استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، علی محمدی درباره اظهارات احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال در برنامه فوتبال برتر گفت: با همه احترامی که برای مجموعه باشگاه استقلال و هواداران فهیم این تیم قائل هستم اما باید اشاره کنم سرپرست این باشگاه صحبت‌هایی را به میان آورد که مصداق بارز دخالت در امور باشگاه فولاد خوزستان بود. ایشان از اینکه چرا باشگاه فولاد یک مدیر اصفهانی را وارد مجموعه‌اش کرده حرف زد و این موضوع برای من جای تعجب دارد.  

وی تاکید کرد: سعید آذری یک فرد با تجربه در مدیریت و ورزش است که به جز اصفهان و اهواز در شهرهای دیگری هم کار کرده و جزو مدیران موفق فوتبال بوده است. فولاد با حضور وی و البته تلاش کادر فنی و بازیکنان بعد از سال‌ها در بین سه تیم برتر لیگ برتر قرار گرفت و نمی‌توان منکر  نقش پررنگ مدیریت آقای آذری در این موفقیت‌ها شد. امسال تیم بدون حاشیه برنامه‌ریزی خوبی داشته و همه نفرات مورد نیاز حفظ شده‌اند و فولاد به خوبی برای فصل جدید تقویت شده است. از مدیریت آقای آذری در فولاد کاملا راضی هستیم و اجازه دخالت به هیچ فردی را نمی‌دهیم.  

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به اتفاقات و حواشی دیدار فولاد و استقلال عنوان کرد: متاسفانه بعد از این بازی اتفاقات تلخی از سوی برخی اعضای استقلال رخ داده ولی باشگاه استقلال به جای اینکه راه حلی برای کم شدن حاشیه داشته باشد به دنبال این بود که حاشیه‌ها مدام بیشتر شود تا هدف‌شان را دنبال کنند. در هر بازی ممکن است حواشی ایجاد شود ولی باشگاه استقلال بعد از شکست در اهواز به دنبال این بود که عقب‌ماندگی و نقص‌هایش را با موج‌سواری و دامن زدن به حواشی پنهان کند.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: استقلالی‌ها به دنبال این بودند که کسی متوجه ضعف‌شان در همه حوزه‌ها از جمله نقل و انتقالات و بدهی‌ها نشود و برای همین فولاد را به حاشیه بردند و تمرکز تیم ما را بهم ریختند. اینکه سرپرست باشگاه استقلال درباره چرایی انتخاب سعید آذری به عنوان مدیرعامل فولاد صحبت می‌کند مصداق بارز دخالت است و نشان می‌دهد او چیزی از دنیای فوتبال حرفه‌ای نمی‌داند. مگر آقای عبدالرضا موسوی که در باشگاه استقلال حضور داشته یک فرد خوزستانی نبوده یا محمود فکری اهل مازندران نیست؟

محمدی خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال بارها مربی از خارج از کشور آورده؛ مگر کسی تاکنون در این زمینه دخالت کرده که الان شما در امور داخلی باشگاه فولاد با این لحن بد و دور از ادب دخالت می‌کنید؟ ادبیاتی که سرپرست باشگاه استقلال به کار برده دور از شأن یک مقام رسمی باشگاه است و به جای اینکه به دنبال برطرف شدن مشکل باشد در برنامه تلویزیونی به دنبال پیاده‌سازی اهدافی دیگر بوده است.

محمدی با بیان اینکه «فولاد خوزستان یک باشگاه خصوصی است و ما اجازه دخالت به هیچ‌کس را نمی‌دهیم» اظهار داشت: سرپرست باشگاه استقلال صحبت‌هایی کرده که باید به آن خندید. در استقلال بزرگانی چون منصور پورحیدری و ناصر حجازی حضور داشته‌اند و هنوز هم این باشگاه بزرگ و پرهوادار بزرگان و پیشکسوتان با دانش و با اخلاقی دارد اما با این روند متاسفانه راه به جایی نخواهد برد. استقلال مسیر خوبی را طی نمی‌کند و ادامه این روند چیزی به جز آسیب رساندن به خود و دیگران ندارد. اگر نمی‌توانید استقلال را اداره کنید، فولاد این آمادگی را دارد که به این باشگاه کمک و آن را مدیریت کند. 

منبع خبر : تسنیم

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 670 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 500 - مجموع امتیازات : 2281
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 483 - مجموع امتیازات : 1815
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 481 - مجموع امتیازات : 1692
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 462 - مجموع امتیازات : 1780
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 453 - مجموع امتیازات : 1670
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 346 - مجموع امتیازات : 1342
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 334 - مجموع امتیازات : 1060
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 298 - مجموع امتیازات : 3803
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---