1399/12/11
14:23
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

جمعه 21 آذر 1399 22:5

رضایت رشیدی از عملکرد شاگردانش؛

فولاد توانایی ایستادن بر سكوی قهرمانی را دارد

سرمربی تیم وزنه بردای فولاد خوزستان معتقد است اختلاف این تیم با قهرمان لیگ، تنها یك حركت و رقابت نماینده های این دو تیم بسیار نزدیک بود.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمید رشیدی در خصوص عملكرد شاگردانش در آخرین روز از مسابقات اظهار داشت: روز آخر مسابقات با دسته 102 كیلو در صبح و دسته 109 و 109+ در بعد از ظهر پیگیری شد و در مجموع رقابت های بسیار نزدیک و دیدنی را در 10 وزن شاهد بودیم. وی افزود: صبح  امروز در رقابت های دسته 102 کیلو رحمان اورامه علی رغم آسیب‌دیدگی که داشت با غیرت خوزستانی توانست با وزنه های ۱۵۳ کیلو یکضرب و ۱۹۶ کیلو دوضرب مدال برنز  را برای فولاد بدست آورد. بعد از ظهر نیز در دسته  109 کیلو علی هاشمی از تیم فولاد با رکورد ۱۷۶ یکضرب و ۲۱۸ دوضرب مقام سومی را کسب کرد. همچنین در دسته فوق سنگین ۱۰۹+کیلوگرم علی داودی ۲۰۵ کیلو یکضرب و 240 کیلو دوضرب زد و طلا گرفت. در این دسته ورزشکار دیگر ما رضا روحی بود که با ۱۷۷ کیلو یکضرب و ۲۲۳ کیلو دوضرب نقره گرفت.

سرمربی فولاد خوزستان با ابراز رضایت از شاگردانش گفت: در رقابت های امروز اختلاف تنها یك حركت بود و خدا رو شكر كه توانستیم بالاتر از هدفمان بر روی سكوی دوم بایستیم و بالاتر از تیم قدرتمند ملی حفاری دست یابیم. معتقدم كه با توجه به تعطیلی چند ماهه مسابقات و بسته بودن سالن ها به دلیل شیوع كرونا، ورزنه برداران فولاد خوزستان در مجموع خوب کار کردند و از نتایج آنها رضایت دارم. البته انتظارمان از ملی‌پوشان تیم بیشتر بود اما اطمینان دارم كه این نفرات در ادامه جبران خواهند كرد و با اختلاف خیلی جزیی و تنها 3 امتیازی كه با تیم گهر زمین سیرجان داریم، توانایی ایستادن روی سكوی قهرمانی را خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: نكته ارزشمند این است كه هر 10 وزنه بردار فولاد مدال گرفتند و از این حیث مجموعاً با 4 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز عملكر بهتری از تیم قهرمان كه 4 مدال طلا، 3 برنز و 2 نقره كسب كرده داشتیم و انشاالله خودمان را برای دور دوم و نتایجی بهتر آماده خواهیم كرد. قطعاً ما به این جایگاه راضی نیستیم چرا كه همه از فولاد خوزستان انتظار قهرمانی دارند و برای این جایگاه تلاش می کنیم.

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 540 - مجموع امتیازات : 1872
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 533 - مجموع امتیازات : 1744
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 516 - مجموع امتیازات : 1834
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 513 - مجموع امتیازات : 1730
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---