1399/12/11
13:45
Register

تبلیغاتسایر لیگ ها

آخرین اخبار

اخبار

پنج شنبه 27 آذر 1399 16:2

به صعود خوشبینیم

آذری: مطالعات درباره الوحده آغاز شده است

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این که به صعود به لیگ قهرمانان آسیا خوشبین هستیم، گفت: از روز گذشته که مشخص شد باید در پلی آف به مصاف تیم الوحده برویم، کادرفنی ما روی این تیم تمرکز کرده و مطالعات درباره این تیم شروع شده است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری درباره تیم الوحده امارات حریف آسیایی فولاد در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، اظهارکرد: تقریبا از تیم الوحده به واسطه حضور قبلی آن در گروه تیم استقلال تهران شناخت داریم. الوحده، تیم متمول و خوب اماراتی است که بازیکنان خارجی زیادی هم دارد.

وی بیان کرد: از روز گذشته که مشخض شد باید در پلی آف به مصاف تیم الوحده برویم، کادرفنی ما روی این تیم تمرکز کرده است و در حال آنالیز وضعیت این تیم هستند و مطالعات درباره این تیم شروع شده است. بازی‌های پلی آف نیز تک مسابقه شده است و در مجموع فکر می کنم بتوانیم برای صعود دو تیم فولاد و استقلال به ویژه تیم فولاد به لیگ قهرمانان آسیا خوشبین باشیم. تمام تمرکزمان را می گذاریم تا ان شاءالله به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: مشکلی که وجود دارد، این است که نمی دانیم تاریخ مسابقه چه زمانی است زیرا هنوز AFC زمان مسابقات پلی آف را مشخص نکرده است. قطر، امارات و عربستان نیز جلسه ای را مبنی بر این که ممکن است مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را بخواهند در فروردین ماه و ماه مبارک رمضان برگزار کنند، داشتند که از ما هم پیشنهاد گرفتند که اعلام کردیم ما با همان تاریخ های قبلی که در اسفندماه بود، توافق کرده ایم. در مجموع فکر می کنم AFC منتظر نهایی شدن لیگ قهرمانان آسیا است تا براساس آن بتواند تاریخ مسابقات پلی آف ها را تعیین کند.

وی عنوان کرد: بازی های پلی آف سخت هستند و چون تک بازی هم هستند، همه تیم ها با تمام وجود بازی می کنند. واقعا تمرکز می خواهد و بازیکنان هم باید تمام وجود خود را بگذارند. امیدوارم تا آن موقع نیز شرایط حضور هواداران در ورزشگاه مهیا شود و بتوانیم با توجه به پتانسیلی که هواداران ما دارند، بتوانیم از حضور آن ها در استادیوم ها استفاده کنیم.

آذری در پایان نیز درباره وضعیت تیم فولاد، گفت: با توجه به بازی اخیر که با تیم سایپا داشتیم، در مسیر پیشرفت هستیم و بازهم تاکید می کنم ما قولی برای قهرمانی نداده ایم اما یک هدف داریم، آن هم مبارزه تا آخرین لحظه هر بازی مان است. فکر می کنم پیروزی مقابل سایپا نیز ارزشمند بود زیرا سایپا در اصفهان توانسته بود سپاهان را متوقف کند و در فصل جاری هم بازی های خوبی انجام داده بود. سرمربی سایپا نیز پس از شکست مقابل فولاد اذعان داشت که فولاد خیلی بهتر از آن ها بازی کرده است. به هر حال کار سخت است اما تمام اعضای تیم در حال تلاش هستند و ان شاءالله امسال نتیجه تلاش مان را در پایان لیگ، بهتر از فصل نوزدهم بگیریم.

منبع خبر : ایسنا

ارسال نظر
توجه : نظرات حاوی توهین،افترا،اتهام و ... به اشخاص حقیقی و حقوقی، نظرات شعارگونه مانند مرگ، درود و مشابه آنها و همچنین نظرات طولانی تر از 500 حرف به هیچ وجه منتشر نخواهد شد.

هر نظر = امتیاز برای اعضای سایت. بیشتر بدانیم
 
 
 

نظرات شما (0 نظر تا کنون)

  
فعال ترین هواداران
  • علی یزدانی > امتیاز نظرات : 671 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 566 - مجموع امتیازات : 2348
  • بهزاد زراعت > امتیاز نظرات : 2 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 540 - مجموع امتیازات : 1872
  • رضا زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 533 - مجموع امتیازات : 1744
  • علی زراعت > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 516 - مجموع امتیازات : 1834
  • مژگان آقاجری > امتیاز نظرات : 0 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 513 - مجموع امتیازات : 1730
  • ناصر رحيمي فر > امتیاز نظرات : 1119 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 384 - مجموع امتیازات : 2997
  • عبدالقادر کامیاب > امتیاز نظرات : 55 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 377 - مجموع امتیازات : 1103
  • فاطمه دهقان > امتیاز نظرات : 4 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 374 - مجموع امتیازات : 1370
  • سيد بابك صالحي > امتیاز نظرات : 2392 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 337 - مجموع امتیازات : 3842
  • محمد تقی محب > امتیاز نظرات : 5 - امتیاز پیش بینی فصل جاری : 196 - مجموع امتیازات : 536
نظرات برگزیده
عباس مکوندی : سلام انتخاب قطبی برا فولاد و خوزستان گزینه بسیار عالی است --- عبدالقادر کامياب : زنده باد فولاد بهترین مربی افشین قطبی --- Amordad : سلام،ضمن خوشامدگویی به آقای قطبی،امیدوارم ایشان در فولاد موفق باشند و هواداران صبور فولاد را خوشحال کنند،فولاد در نیم فصل به خانه تکانی اساسی نیاز دارد.با احترام باید عرض کنم بعضی بازیکنان فعلی به هیچ عنوان در حد نام فولاد نیستند و بی انگیزه هستند. --- مصطفی : تبریک بی کران به همه هواداران و باشگاه فولاد. از تمام تعریف ها که بگذریم باید فکری برای از دست دادن فرصت های 100% گل کرد.به امید قهرمانی دوباره فولاد. --- محمد خلوصی : زنده باد فولاد و فولادی --- عزیز : ماشالله فولاد خوزستان ستاره خوزستان --- علی : اگر این حمایتها وهمدلی بین مجموعه باشگاه فولاد مستمر باشداحتمال کسب سهمیه آسیایی برای فولاد دور ازانتظار نیست. --- منصور : سلام : آقای نوید مظفری کارشناسی تیز بین وفنی وعالی وصدالبته باعدالت گل 100%صحیح فولاد را تایید کرد.جناب نوید مظفری توایران همین 1دونه است .اگه یکی دیگه مثلش داشتیم عالی میشد.ولی نداریم.درود برشرف آقای نوید مظفری.فردوسی پور خواست منحرفش کنه ولی بادیدن تکرای صحنه محکومش کرد. به این میگن داور بین المللی نه فغانی. --- منصور : سلام:بله .مسلمه کسانی که به بازیکن فولاد به هردلیلی فحاشی میکنن فولادی نیستند وحتماهوادار تیمهای دیگه هستند واز آمدن آقا رحیم به فولاد ناراحتند.کانون میتونه اینا راشناسایی کنه.وتحویل نیرو انتظامی بده.فحاشی جرم است وزندانی دارد.آقا رحیم کسانی که فحش دادند بی شخصیتی خود وخانواده شان را نشان دادند ودرواقع خودشون لایق این حرفها هستند.شما ناراحت نشید. --- ایمان : همه جوانان خوب بودن ولی آقای پورموسوی دروازه فولاد مطمئن نیست این بابت تخریب هیچکس نیست . ---