FooladFc.ir

نکونام: همه بازیکنانم شانس بازی کردن دارند

سرمربی تیم فوتبال فولاد می‌گوید همه بازیکنانش برای حضور در ترکیب اصلی شانس دارند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان اظهار کرد:‌ به تیم مس رفسنجان و مردم این شهر تبریک می‌گویم که تیمشان لیگ برتری شده است. امیدوارم در ادامه راه در لیگ موفق باشند. می‌دانیم مس رفسنجان تیم خوب و بابرنامه‌ای است. به خاطر فوتبالی که ارائه می‌دهند جایگاه واقعی‌شان قطعا بالاتر از این است. فوتبال خوبی را در تمام بازی‌ها ارائه داده‌اند، حتی بازی‌های خارج از خانه. این کار ما را سخت می‌کند. می‌دانیم که بازی کردن جلوی تیم‌هایی که از عقب زمین بازی را شروع می‌کنند کمی سخت است. آمادگی این را داریم که فردا بازی خوبی نشان بدهیم و تمام توان‌مان را بگذاریم و در زمین خودمان به موفقیت برسیم و نتیجه خوبی بگیریم. نیاز داریم برای بودن در بالای جدول سه امتیاز را بگیریم. برای رسیدن به این هدف تمام بازیکنان باید با تمرکز بالا بازی کنند.

او درباره اینکه رییس دپارتمان داوری گفته است "بعد از اشتباه یکی از داوران جوان تصمیم گرفته شد بیشتر از داوران باتجربه استفاده شود" هم توضیح داد: ما از تمام داوران حمایت می‌کنیم. در مسابقه‌ای که اشتباه داوری به ضرر ما بود از داور حمایت کردیم. دوست دارم داوران جوان بازی‌ها را قضاوت کنند. شاید اگر بخواهیم خیلی زود آن‌ها را وارد این عرصه کنیم شرایط برایشان سخت شود. ما داوران خیلی خوبی داریم. همه بازی‌ها را باید داوران جوان و باتجربه خوب قضاوت کنند. چیزی که مهم است حمایت کردن از داوران است. این حمایت همیشه بوده و هست. قطعا ما اعتراض هم می‌کنیم. امیدواریم همه کنار هم کار کنیم تا فوتبال ما پیشرفت کند.

نکونام درباره رقابت درون تیمش برای بازی کردن هم، گفت:‌ باتوجه به نیازی که داشتیم بازیکن جذب کردیم. مثل همه تیم‌ها تعداد مشخصی بازیکن گرفتیم. همه بازیکنان ما برای بازی کردن شانس دارند. من با بازیکنانم زندگی و تمرین می‌کنم. قطعا بهترین انتخاب را برای بازی‌ها انجام می‌دهم. هرکسی که خوب باشد برای من فقط و فقط تمرین و عملکرد در مسابقه مهم است. تمام بازیکنان من شانس بازی دارند. من سال قبل به بازیکنانی بازی دادم که چند سال در فولاد بودند و بازی نمی‌کردند. موفقیت تیم و عملکرد بازیکن برای من از همه‌چیز مهم‌تر است.

کد خبر : 10011 - یک شنبه 14 دی 1399 - 22:10
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است