FooladFc.ir
رئیس هیأت مدیره باشگاه فولاد خوزستان
با تعصب مردان فولاد، موفقیت در دسترس است

رئیس هیأت مدیره باشگاه فولاد خوزستان ضمن تشکر ویژه از تلاش تمامی اعضای باشگاه در سال گذشته، برای تیم فولاد در دیدار مقابل العین امارات آرزوی موفقیت کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، تمرین امروز فولاد خوزستان با حضور میهمانان ویژه‌ای برگزار شد، مهندس قلعه‌نوی مدیرعامل شرکت فولادخوزستان، مهدی بیرانوند رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان و اسماعیل گودرزی عضو هیات مدیره باشگاه به همراه سعید آذری مدیرعامل باشگاه در تمرین امروز شاگردان نکونام پیش از اعزام به عربستان حضور داشتند. به همین بهانه با مهندس مهدی بیرانوند رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان گفت ‌وگوی کوتاهی را انجام دادیم.
مهندس بیرانوند در ابتدا سال نو و اعیاد شعبانیه اخیر را تبریک گفت و عنوان کرد: در سال جدید برای همگان آرزوی صحت، سلامتی و شادکامی دارم و امیدوار هستم که هرچه زودتر در سال جدید این بیماری منحوس ریشه کن شود و کسانی که درگیر بیماری هستند شفا پیدا کنند و به آغوش خانواده خود بازگردند.
رئیس هیأت مدیره باشگاه فولاد خوزستان در ادامه نیز گفت: در ابتدا باید بگویم عضویت در هیات مدیره باشگاه پرافتخار و بزرگ فولاد خوزستان برای بنده نیز باعث افتخار است و از این موضوع خوشحالم. از تمامی اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فولادخوزستان جناب آقای مهندس قلعه‌نوی بابت حمایت‌های همیشگی از باشگاه فولاد ممنونم و همچنین از تلاش مجموعه مدیران و هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه جناب آقای دکتر آذری، مربیان، بازیکنان و کادرهای اجرایی در تمامی رده‌های سنی تشکر می‌کنم.
ایشان به برنامه‌ریزی مناسب به منظور استفاده مناسب از ظرفیت‌های موجود در استان خوزستان و کشور و علی الخصوص مجموعه باشگاه فولاد با استفاده از تجارب مدیران، بازیکنان و کادرفنی به منظور پیشبرد اهداف باشگاه و توسعه سیستمی و فنی تاکید نمودند.
بیرانوند در پایان در خصوص دیدار پلی‌اف لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: باتوجه به اینکه در روز ۲۱ فرودین ماه سال جاری در شهر ریاض باید تیم فولاد برابر العین امارات قرار بگیرد، برای آقای نکونام سرمربی باتجربه و زحمت کش تیم و دیگر اعضای مجموعه در این دیدار حساس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که بازیکنان با انجام یک بازی منسجم، فنی وبدون نقص و در نهایت کسب نتیجه پیروزی شاهد صعود تیم به مرحله گروهی باشیم و در این مرحله نیز بتوانیم نتایج خوبی را بگیریم و باعث افتخار استان خوزستان و کشور عزیزمان ایران در این مسابقات بین‌المللی باشیم. قطعا با غیرت، تعصب فولادین، تلاش، هم افزایی و همدلی کادرفنی، بازیکنان و دیگر اعضای باشگاه در یک مسیر، این موفقیت در دسترس خواهد بود تا در پایان باعث شادی هواداران خونگرم فولاد و مردم شریف خوزستان و دیگر هم‌میهنان عزیزمان شویم.

کد خبر : 10141 - دوشنبه 16 فروردین 1400 - 20:48
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است