FooladFc.ir

نکونام: با وجود دو برد هنوز ایراداتی داریم

تیم فولاد موفق شد به دومین برد متوالی خود با هدایت جواد نکونام دست پیدا کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، نکونام سرمربی این تیم در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن که با برتری یک بر صفر سرخ پوشان همراه بود، گفت: می دانستیم که ذوب آهن تیم خوب، جان‌دار و بابرنامه ای است. واقعا باید به مجموعه آنها تبریک گفت که فوتبال خوبی بازی می کنند. ما روی نقاط قوت و ضعف تیم ذوب آهن کار کرده بودیم و فکر می کنم که بازی خوبی انجام دادیم و موقعیت های خوبی حتی در نیمه دوم داشتیم. اگر دقت می کردیم می توانستیم بازهم به این تیم گل بزنیم.
او افزود: برد شیرینی در خانه ذوب آهن که امسال تیم متحول شده ای است کسب کردیم. نکته مهم برای من این است که تیم ما هنوز خیلی کار دارد و به تیم مدنظر من هنوز نرسیده‌ایم. بچه ها باید بدانند که توانایی بالاتری دارند. درست است که دو بازی را بردیم ولی این دلیل نمی شود که ایرادات تیم را نادیده بگیریم. از شکل بازی تیم راضی ام ولی هنوز ایراداتی داریم که باید رفع کنیم. امیدوارم بچه ها هر چه زودتر با تلاش و تاکتیک پذیری بالای خود به آن چیزی که مدنظرمان است برسند و با اضافه شدن مربی بدنساز اسپانیایی شرایط فولاد را بهتر کنیم.
سرمربی تیم فولاد در مورد ضعف بدنی تیمش و اضافه شدن مربی بدنساز تاکید کرد: ما زمانی برای بدنسازی نداریم و هر 4-5 روز یک بار بازی داریم. تنها راهی که داریم این است که تا جایی که می توانیم شرایط بدنی مان را کنترل کنیم تا به نیم فصل برسیم. سعی می کنیم با اضافه کردن فشار تمرینات در فرصت هایی که داریم شرایط بدنی تیم را حفظ کنیم. بازیکنان ما در نیمه دوم از نظر بدنی شباهتی به تیم فصل قبل که 120 دقیقه مقابل تیم های خوب ایران بازی می کردند، نداشتند. مشکلی از این بابت نداریم و من تیم را با آگاهی از این شرایط انتخاب کردم. فقط باید بازیکنان قدر خودشان را بدانند چون تیم شایسته و قابل احترامی هستیم.

کد خبر : 10475 - چهارشنبه 03 آذر 1400 - 19:56
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است