FooladFc.ir
موسوی: فکر نمی کنم بد کار کرده باشم
چاره ای جز پیروزی مقابل ذوب آهن نداریم

مهاجم تیم فولاد خوزستان گفت: با توجه به اتفاقی که در جام حذفی رخ داد، چاره ای جز پیروزی مقابل ذوب آهن نداریم.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، ایمان موسوی درباره حذف تیمش از جام حذفی عنوان کرد: در بازی با پارسه خوب بازی نکردیم اما فکر نمی کنم حقمان هم باخت بود. خیلی دوست داشتیم تا فینال حذفی بالا برویم اما قسمت نبود. دیگر به این مساله فکر نمی کنیم و تنها هدفمان موفقیت در دو جام باقیمانده است.

وی درباره کمبود بازیکن در فولاد تاکید کرد: این مساله به سرمربی تیم ربط دارد. در اینکه به تقویت تیم نیاز است، شکی نیست اما مربیان باید در این خصوص صحبت کنند.
مهاجم فولاد درباره انتقادهایی که از خودش می شود، گفت: من نهایت تلاشم را می کنم تا بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم. فکر نمی کنم تا الان هم بد کار کرده باشم. از این پس هم تلاشم را می کنم.
موسوی درباره دیدار با ذوب آهن بیان داشت: ما باید ذوب آهن را ببریم. با توجه به اتفاقی که در جام حذفی رخ داد، چاره ای جز پیروزی مقابل ذوب آهن نداریم و باید بتوانیم یک نتیجه خیلی خوب مقابل این تیم کسب کنیم. از سوی دیگر برای اینکه درد کورس بمانیم، باید 3امتیاز را مال خود کنیم.
وی در پایان افزود: به آینده فولاد بسیار خوشبین هستم. با جذب چند بازیکن خوب می توانیم مدعی قهرمانی باشیم. امیدوارم هواداران هم کمک کنند تا در پایان فصل رتبه ای در خور نام فولاد کسب کنیم.

کد خبر : 6435 - سه شنبه 29 مهر 1393 - 10:59
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است