FooladFc.ir
سرمربی فولاد نوین پس از تساوی برابر آلومینیوم:
ضعیف‎ترین بازی‎مان بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد نوین خوزستان پس از تساوی تیمش مقابل آلومینیوم هرمزگان در هفته بیستم رقابت های لیگ دسته یک کشور، گفت: نتوانستیم کار را تمام کنیم و حالا صعودمان به هفته های پایانی کشید و کارمان سخت تر از گذشته شد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیدکوروش موسوی در گفت و گو با (ایسنا) ، پس از توقف تیمش در دقایق پایانی مقابل آلومینیوم هرمزگان اظهار کرد: هنوز خودم هم نمی دانم که علت چه بود و بازیکنانم در نیمه دوم ضعیف کار کردند. شاید همه چیز را تمام شده می دانستند و به همین یک گل بسنده کردند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم نمایش خوبی نداشتیم و تیم حریف نیز بازی مستقیم را سرلوحه کار خود قرار داد و در نهایت در دقیقه 93 گل تساوی را به ثمر رساند.
سرمربی فولاد نوین خوزستان بیان کرد: در هر صورت فوتبال است و اتفاقاتش غیر قابل پیش بینی است. تیم حریف برای کسب امتیاز به بازی آمده بود و به آن ها تبریک می گویم، چرا که به هدفشان رسیدند. نهایتا ما نتوانستیم کار را تمام کنیم و صعودمان به هفته های پایانی کشید و کارمان سخت تر از گذشته شد.

وی با بیان این که نمایش ما متفاوت از هفته های گذشته بود، گفت: ضعیف ترین بازی ای که تاکنون داشتیم این بازی بود. ما می توانستیم پیروز شویم و صعود کنیم اما روز بد ما بود و امیدوارم در ادامه این گونه نباشیم و قدر موقعیت جدولی مان را بدانیم.
موسوی اضافه کرد: ما سعی خودمان را می کنیم که در بازی بعد سه امتیاز را کسب کنیم و صعود شیرینی داشته باشیم، هر چند که تیم مس کرمان یکی از بهترین تیم های لیگ دسته اول است و بازی دشواری پیش رو داریم.
وی در پایان گفت: شاید حضور تماشاگران روی بازیکنانمان تاثیرات منفی داشت، چرا که برای آن ها استرس بوجود آمد. تعداد تماشاگران کل مسابقاتی که در این زمین داشتیم شاید به 100 نفر هم نرسد و شاید بازیکنان جوان مان تحت تاثیر قرار گرفتند. هواداران متاسفانه به تیم میهمان توهین کردند و من بسیار از این مساله ناراحت شدم، چرا که تاکنون تماشاگران این گونه ای نداشته ایم. امیدوارم در بازی آینده به هدفمان برسیم.

کد خبر : 7059 - سه شنبه 25 فروردین 1394 - 12:0
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است