FooladFc.ir
پس از امضای قرداد نهایی؛
سهمیه فولادنوین به استقلال اهواز رسید

در پایان جلسه ای که تا بعد از ظهر امروز در باشکاه فولاد خوزستان با موضوعیت تعیین تکلیف انتقال امتیاز لیگ برتری تیم فولادنوین خوزستان ادامه داشت؛ طرفین توافق نامه ای برای انتقال امتیاز فولادنوین به باشگاه استقلال اهواز برای شرکت در پانزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر را به  امضاء رساندند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این جلسه دکتر بابازاده (رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد)، علیرضا اژدری زاده (سرپرست باشگاه فولاد و مدیرعامل فولادنوین)، حبیب الله رضایی (عضو هیات مدیره باشگاه فولاد) و چهارلنگی (از بخش حقوقی شرکت فولاد) پس از ساعت ها گفتگو با ارسطو جهانداری (مدیرعامل استقلال اهواز) و همراهان ایشان بر سر انتقال امتیاز فولادنوین خوزستان به تیم با سابقه استقلال اهواز به توافق دست یافته و برای ثبت رسمی این قرارداد راهی ساختمان هیات فوتبال استان خوزستان شدند.


اکنون با با تصمیمگیری نهایی مدیران باشگاه فولاد دیگر می توان استقلال اهواز را به عنوان سومین سهمیه خوزستانی لیگ برتر برشمرد.

گفتنی است؛ تیم فوتبال فولادنوین خوزستان در فصل گذشته مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور با تکیه بر توانایی بازیکنان جویای نام و همچنین علم و درایت کادر فنی و دلسوز خود توانست علاوه بر حفظ یک سهمیه ارزشمند برای فوتبال خوزستان در لیگ برتر، عنوان ارزشمند قهرمانی لیگ را نیز به خود اختصاص دهد.

کد خبر : 7275 - یک شنبه 21 تیر 1394 - 17:19
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است