FooladFc.ir
ورزشگاه پیشرفته فولاد خوزستان؛
ستاره ای که در ایران خواهد درخشید

ورزشگاه اختصاصی و پیشرفته فولاد در آخرین مراحل احداث خود قرار دارد و با تکمیل پروژه به پیشرفته‌ترین ورزشگاه ایران تبدیل خواهد شد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولاد خوزستان که به اعتقاد اهالی فوتبال حرفه‌ای‌ترین باشگاه فوتبال ایران است و در بخش پرورش استعدادهای فوتبال اقدامات بسیار خوبی انجام داده از چند سال قبل کلنگ احداث پیشرفته‌ترین ورزشگاه ایران را زده‌اند.از ویژگی‌های ورزشگاه اختصاصی فولاد که به فولاد آرنا معروف شده می‌توان به مسقف بودن ورزشگاه و بهره‌مندی از چمن خارجی اشاره کرد.

تکنولوژی ساخت این ورزشگاه از کشور آلمان گرفته شده و 27 هزار صندلی در دل خود جا می‌دهد. با این حال خیلی‌ها این ورزشگاه را 30 هزار نفری نامیدند.فاصله نزدیک سکوها به زمین چمن با توجه به نبود پیست تارتان از ویژگی‌های بارز ورزشگاه اختصاصی فولاد است. علاوه بر این نورافکن‌های ورزشگاه هم دور تا دور سقف ورزشگاه قرار گرفته‌اند و زیبایی خاصی به آن می‌دهند.

طبق برنامه‌ریزی‌ها کشت چمن این ورزشگاه از بعد از نوروز 96 آغاز شد و طبق زمان‌بندی‌ها احتمالا تا هفت ماه بعد ورزشگاه فولاد آرنا به مرحله افتتاح می‌رسد. مسئولیت کشت چمن این ورزشگاه را پیمانکار چمن ورزشگاه آزادی بر عهده دارد و لامپ‌های نورافکن ورزشگاه را از فرانسه تهیه کرده‌اند.چادرهای سقف ورزشگاه از اروپا خریداری شده و لوله‌کشی آب و گاز به پایان رسیده است.

چهار رختکن و دو اتاق کنترل دوپینگ در ورزشگاه وجود دارد. صندلی‌های ورزشگاه هوشمند هستند و بلیت‌ فروشی به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.با تکمیل این پروژه باشگاه فولاد یک گام بزرگ دیگر به سمت حرفه‌ای شدن در سطح منطقه و احترام به هواداران بر می‌دارد و به عنوان الگویی برای سایر باشگاه‌ها خواهد بود.

کد خبر : 8446 - چهارشنبه 23 فروردین 1396 - 18:32
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است