FooladFc.ir
کاپیتان مصدوم فولاد؛
اگر هماهنگ شویم، نتایج خوبی می گیریم

ایوب والی کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان امیدوار است که از هفته چهارم برای این تیم بازی کند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، والی در خصوص شرایط فعلی اش و اینکه چه زمانی فولاد را همراهی خواهد کرد، می گوید: بعد از اینکه در بازی با پرسپولیس مصدوم شدم، مراحل درمانی را آغاز کردم و در حال حاضر فیزیوتراپی و آب درمانی در دستور کارم قرار دارد. هنوز نرم دوی را شروع نکردم ولی فکر می کنم تا یکی دو روز دیگر هم این کار را انجام دهم. فعلا زمان بازگشت من به طور دقیق مشخص نیست اما امیدوارم از هفته چهارم بتوانم فولاد را همراهی کنم.

والی می گوید: تیم ما امسال تغییرات زیادی داشت و بازیکنان جدید به فولاد اضافه شدند که مهره های توانایی هستند. تیم ما جوان تر شده و نیاز به زمان داریم که با یکدیگر هماهنگ شویم. البته این را هم بگویم که می توانستیم در دو بازی گذشته بیشتر امتیاز جمع کنیم اما اسیر بد شانسی شدیم. ما در شروع لیگ مصدوم دادیم و کادرفنی نتوانست از پنج، شش بازیکن استفاده کند.

کاپیتان مصدوم فولاد می افزاید: در بازی پرسپولیس کارهای دفاعی را خوب انجام دادیم و شما ببینید که چطور گل خوردیم. در بازی نفت تهران نیز فرصت های زیادی را از دست دادیم و در مجموع در این دو هفته کمی بد شانس بودیم. مطمئن باشید شرایط فولاد تغییر می کند و ما اگر هماهنگ شویم، نتایج خوبی را خواهیم گرفت. مطمئنا نتایجی را می گیریم که هواداران فولاد نیز خوشحال شوند.

کد خبر : 8582 - یک شنبه 15 مرداد 1396 - 17:21
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است