FooladFc.ir
هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر؛
کارت بازی بیت سعید صادر شد

تیم فولاد خوزستان در هفته شانزدهم از رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور با صدرنشین لیگ برتر دیدار خواهد کرد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، فولادمردان خوزستان که در نیم فصل نخست لیگ برتر با کسب 27 امتیاز، رده سوم جدول را به خود اختصاص داده بودند در اولین گام از نیم فصل دوم، میزبان مدافع عنوان قهرمانی هستند.

نکته حائز اهمیت اینکه شاگردان سید سیروس پور موسوی با برنامه ریزی های کادر فنی، در طول تعطیلات نیم فصل رقابت های لیگ برتر همواره سعی بر حفظ شرایط آمادگی خود داشته اند. تیم فولاد خوزستان در طول این مدت تمرینات منظمی را در مجموعه ورزشی باشگاه فولاد و همچنین در اردوی کوتاه جزیره زیبای کیش انجام داده و برای ادامه روند روبه رشد خود در این رقابت ها با جذب حسن بیت سعید، مهاجم گلزن خوزستانی تیم استقلال تهران خط حمله اش را تقویت کرده است.

 در همین حال، علیرضا اژدری زاده، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در گفتگویی کوتاه با سایت باشگاه فولاد خوزستان، اظهار داشت: خوشبختانه کارت بازی حسن بیت سعید از سوی سازمان لیگ فوتبال صادر شده و این بازیکن در صورت صلاح دید کادر فنی می تواند در دیدار برابر تیم پرسپولیس به میدان برود.
گفتنی است؛ دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت 14:30 دقیقه روز یکشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.

کد خبر : 8798 - جمعه 01 دی 1396 - 17:6
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است