FooladFc.ir

هواداران فولاد خوزستان حتما بخوانند

همانطور که اطلاع دارید، امروز ساعت 15، فولاد خوزستان در استادیوم تازه تاسیس شهدای فولاد خوزستان اولین مسابقه خود را برگزار می کند و در بازی با سپاهان شاهد افتتاح استادیوم فولاد خوزستان هستیم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان بامداد امروز اطلاعیه ای را برای هواداران صادر کرد که در ادامه می خوانید:

-باشگاه فولاد خوزستان پیش از شروع دیدار افتتاحیه ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان، برنامه های فرهنگی متنوعی تدارک دیده، لذا از هواداران دعوت می شود زودتر از ساعت شروع بازی در ورزشگاه حاضر شوند.

-دیدار تیم های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۵ امروز جمعه ٢۴ اسفند ٩٧ در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار می شود.

-تمامی بخش های ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به دوربین های مداربسته و تشخیص چهره مجهز می باشد.

-آدرس ورزشگاه: کیلومتر ١٠ آزادراه خلیج فارس (اهواز-بندر امام خمینی)، جاده اختصاصی فولاد خوزستان، ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان

-پارکینگ ورزشگاه در بخش مقابل قرار دارد و هوادارانی که با وسیله شخصی مراجعه می نمایند باید خودروی خود را در این قسمت قرار داده و با عبور از عرض جاده وارد ورزشگاه شوند.

-ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به تعداد زیادی آبخوری (آب شرب تصفیه شده) مجهز است و هبچگونه نیازی به آوردن بطری آب معدنی و… نیست.

-در این دیدار هواداران محترم تیم سپاهان اصفهان نیز حضور خواهند داشت که جا دارد رسم میزبانی و فرهنگ اصیل خوزستانی را بنمایش بگذاریم.

کد خبر : 9279 - جمعه 24 اسفند 1397 - 9:8
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است