FooladFc.ir
حبیب الله رضایی مطرح کرد:
فولاد در این ورزشگاه به راحتی امتیاز نمی دهد؛ فولادی ها لیاقت بهترین ها را دارند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن تقدیر از حمایت ها و رفتار هوادران در دیدار افتتاحیه، آنها را سرمایه اصلی این باشگاه می داند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دکتر حبیب الله رضایی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های هواداران فولاد خوزستان اظهار داشت: آنها در این بازی با استقبال از هواداران سپاهان اصفهان، تشویق های بسیار خوب و همچنین تمیز کردن سکوها در پایان بازی فرهنگ بالایشان را به نمایش گذاشتند. هواداران فولاد در این بازی هیچگونه شعار ضد ارزشی سر ندادند و فقط تیم خود را تشویق کردند. این افراد سرمایه اصلی فوتبال و باشگاه فولاد خوزستان هواداران می باشند. چند سال بود که چنین صحنه هایی را در دیدارهای خانگی مان ندیده بودیم اما خوشبختانه افتتاح ورزشگاه و حس بسیار خوبی که این مکان به هواداران می دهد، بر جذابیت فوتبال می افزاید و مطمئن هستیم در این فضا کسب نتیجه از فولاد برای هر تیمی کار بسیار سختی خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین اظهار داشت: البته افشین قطبی توانسته تحول خاصی در تیم رخ دهد و اکنون دیگر همه انتظار دارند که فولاد برابر تیم های بزرگ به برتری برسد. این موضوع نشان دهنده این موضوع است که توان فولاد روز به روز در حال افزایش است. ما در نیم فصل دوم برابر تراکتورسازی و پرسپولیس 6 امتیاز گرفتیم و در سه بازی با وجود ارائه فوتبال خوب، شکست خوردیم. قطعا این تجربه ها زمینه ساز موفقیت های آینده ما خواهد بود و با درایت آقای قطبی فولاد به استحکام لازم خواهد رسید. ما به توانایی این تیم ایمان داریم و در بازی برابر سپاهان دیدیم که فولاد توانست فوتبال آبرومندانه ای به نمایش بگذارد و چندین موقعیت خطرناک گلزنی داشت.

رضایی درخصوص دیدار تیم های سپاهان و فولاد در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان، اظهار داشت: جای خشنودی دارد که پس از ‌سال ها تلاش، شاهد بهره‌برداری از این مجموعه ارزشمند هستیم. همه فولادی ها و هواداران این باشگاه لیاقت بهترین ها را دارند و در روز افتتاحیه با حضور دلگرم کننده و تشویق های بسیار خوب آنها یک جمعه خاطره اگیز را در ورزشگاه اختصاصی فولاد شاهد بودیم.

وی همچنین اظهار داشت: کیفیت بسیار خوب چمن این ورزشگاه نشان داد که فولاد در زمین های صاف فوتبال بهتری ارائه می دهد و به همین دلیل شاهد یک فوتبال تکنیکی از طرف هر دو تیم بودیم و این جذابیت و فضای بسیار خوبِ روی سکوها در طول ۹۰ دقیقه بسیار خاص بود.


مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین در خصوص برنامه های انجام شده در مراسم افتتاح، اظهار داشت: از آنجا که می دانستیم این بازی در آرشیو خاطرات بسیاری از هواداران ثبت خواهد شد، سعی کردیم برنامه‌های فرهنگی متنوعی در نظر بگیریم. برای این کار پیشکسوتان فوتبال را دعوت کردیم و در ابتدای بازی از یک نوجوان رزمی کار خوزستانی که برابر نماینده رژیم غاصب اسرائیل حاضر به انجام بازی نشده بود تقدیر بعمل آوردیم. همچنین پیش از شروع بازی از خوانندگان بومی برای اجرای موسیقی دعوت کرده بودیم و از سوی دیگر با همکاری بسیار خوب سازمان اتوبوسرانی در برخی از میادین شهر اتوبوس هایی برای جابجایی هواداران قرار دادیم که قصد داریم در آینده این کار را ادامه دهیم و فضای بسیار مثبت، شاد و ایده آل را برای هواداران خودمان فراهم کنیم.

کد خبر : 9285 - یک شنبه 26 اسفند 1397 - 15:6
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است