FooladFc.ir
قطبی: مردم سیل زده نیاز به کمک فوتبالیست ها دارند
نشان می‌دهیم جایگاه فولاد بالای جدول است

 سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: در تداوم روند خوب‌مان در بازی با پدیده نیز می خواهیم نشان دهیم که جایگاه فولاد بالای جدول است.

  به سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی در نشست خبری پیش از بازی با پدیده شهر خودرو، اظهار کرد: بازیکنات ما بسیار زحمت کشیدند و کار کردند و خوشحالیم که بار دیگر و البته برای اولین بار در سال 98 می توانیم در استادیوم اختصاصی مان برابر پدیده بازی کنیم. تمرینات خیلی خوبی داشتیم و بازیکنانم تلاش داشتند تا اشتباهات بازی قبلی مان را پوشش دهند و به شرایط بهتری برسیم.

 وی ادامه داد: در بازی هایی که پشت سر گذاشتیم نتایج خیلی خوبی داشتیم و تنها شکست پرسپولیست تا اینجای رقابت ها توسط فولاد رقم خورد. همچنین برابر تیم خوب سپاهان بازی انجام دادیم که اگرچه به تساوی رسیدیم ولی حق مان برد بود. ما دوست داریم این بازی های خوب را برابر پدیده هم انجام دهیم و نشان دهیم جایگاه ما بالای جدول است.

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: از تمام کسانی که برای تیم زحمت و آماده سازی زمین تمرین مان و زمین اختصاصی باشگاه تلاش کردند قدردانی می‌کنم .اکنون شرایط چمن باشگاه فولاد بی نظیر است و این شرایط به کیفیت بازی فردا بسیار کمک می کند. نکته قابل تامل نیز این است که وقتی زمین چمن خیلی خوب است و دو تیم می خواهند بازی خوبی انجام دهند، ما نیاز داریم دوربین های خوبی در ورزشگاه باشند تا مردم از طریق تلویزیون نیز با کیفیت خوبی بازی ببیند. در بازی قبلی خیلی ناراحت شدم که دیدم تصویر و صدا، اتفاقات داخل استادیوم را نشان نداد و شاید صدا و سیما بتواند کمک کند که با فرستادن دوربین های بیشتر بتواند مردم از دیدن بازی و استادیوم لذت ببرند.

 قطبی خاطرنشان کرد: تمام پاداش های بازی قبلی مان تا بازی گذشته قرار است توسط کادر فنی جمع شود و به مردم سیل زده خوزستان و ایران اهدا شود. مردم سیل زده بسیار زجر کشیدند و نیاز به کمک فوتبالیست ها دارند و ما می خواهیم این فرهنگسازی را نشان دهیم و بگوییم که این مردم تنها نیستند و آنهایی که ما را تشویق و حمایت می کنند ما هم در روزهای سخت کنارشان هستیم. پول زیادی نیست و بیشتر تفکر آن مطرح است و اگر همه جمع شویم، می توانیم این کمک را به این مردم داشته باشیم.

کد خبر : 9295 - پنج شنبه 15 فروردین 1398 - 16:39
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است