FooladFc.ir
قطبی در کنفرانس خبری:
حیف؛ زمان بدی گل خوردیم، در نیمه دوم هم بازی تحت کنترل ما بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: در بازی با پدیده در زمان بدی گل خوردیم.

 به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، افشین قطبی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پدیده شهرخودرو، اظهار کرد: ابتدا باید از هوادارانی که ۹۳ دقیقه تیم فولاد را تشویق کردند، تشکر کنم. فکر می کنم دمای هوا تا اندازه ای روی عملکرد دو تیم تاثیر منفی گذاشت.

وی افزود: در خصوص نتیجه باید بگویم حیف. زمان بدی گل خوردیم، در نیمه دوم هم بازی تحت کنترل ما بود. حتی به تیرک حریف زدیم و می‌شد به گل برسیم اما در فوتبال، اتفاقاتی غیرقابل پیش‌بینی معمولا رخ می‌دهد. باید رو به جلو نگاه کنیم.

قطبی تصریح کرد: در ۱۵ دقیقه نخست به این نتیجه رسیدم که تیمم با استرس بازی می‌کرد. این استرس تاثیر منفی روی کار تیمم گذاشت، حتی در برخی اوقات، برای پاس هم به مشکل می‌خوردیم. بعد از گل زنی هم متاسفانه یک فکر اشتباه در بازیکنانم به وجود آمد که باعث شد رو به عقب بازی کنند. باید این موضوع رو هرچه سریعتر تصحیح کنیم.

سرمربی فولاد در خصوص ضعف خط دفاعی تیمش گفت: هر روز راجع به این موضوع فکر می‌کنیم، تنها کاری که می‌توانیم بکنیم تمرین و تمرین است. این تفکر را در بازیکنانی که ۱۰ سال است فوتبال حرفه‌ای را به این شکل بازی کرده‌اند، سخت است زود تغییر دهیم‌. نیاز به زمان بیشتری داریم.

قطبی تصریح کرد: وقتی سه تعویض بیشتر ندارید و هوا اینقدر گرم است، کار سخت می‌شود. یک تعویض برای دفاع چپ و یک تعویض برای ورود زبیدی استفاده شد و در هوای گرم اگر زود تعویض سوم را انجام دهید، ممکن است کار سخت شود. می خواستم زودتر تعویض کنم اما امکان داشت در دقایق پایانی، به تعویض اجباری نیاز داشته‌باشیم.

افشین قطبی در خصوص انتقاد هواداران از بابک مرادی در حین بازی و افت این بازیکن گفت: بازیکن باید حرفه‌ای باشد و تحت تاثیر شعارها قرار نگیرد. واقعیت این است که بازیکنان فوتبال تحت تاثیر رسانه‌ها، شعارها و‌ شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرند اما نباید اینگونه باشد. بازیکنان باید حرفه‌ای تر از این باشند و هواداران هم کنار بازیکنان باشند.

کد خبر : 9297 - جمعه 16 فروردین 1398 - 19:25
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است