FooladFc.ir

فولاد، باشگاهی با دستاوردها و افتخارات فراوان

در گوشه ای از ایران زمین، جایی هست که استعدادهای ناب فوتبال را پرورش می دهد. باشگاهی به نام فولاد خوزستان که تمام تلاش‌اش معرفی استعدادهای و پتانسیل‌های ناب خوزستانی به فوتبال کشور است.

 

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولاد، جایی است که مدیرانش برای رده‌های سنی پایه ارزش قائل هستند و با همتی وصف ناشدنی برای اعتلای فوتبال ایران تلاش می کنند. مسوولان باشگاه در بخش پایه آن‌چنان با برنامه و مصمم کار می‌کنند که بازیکنان را نه تنها از نظر فوتبالی، بلکه در زمینه‌های مختلف مراقبت کرده و رشد می‌دهند.

 

در حالی که داشتن یک ورزشگاه اختصاصی با استانداردهای بین المللی، هتل اختصاصی، امکانات تمرینی با استاندارد اروپایی، چندین زمین چمن و آکادمی مدرن، برای باشگاه های فوتبال ایرانی یک رویا است، باشگاه فولاد خوزستان با برنامه‌ریزی، تلاش و هدف، این رویا را به واقعیت تبدیل کرده است.

 

در روزگاری که مدیران غیرفوتبالی تلاش می‌کنند، کارهای کوچک خود را پررنگ نشان دهند، مسوولان باشگاه فولاد مشغول خدمت به فوتبال ایران و خوزستان هستند؛ مسوولان این باشگاه قدر استعدادها را دانسته و زمینه لازم برای شکوفایی آن‌ها را فراهم کرده‌اند. در واقع باشگاه فولاد به آینده فوتبال می اندیشید.

 

در ادامه نگاهی به دستاورد تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان فصل 98 – 97 می‌اندازیم، افتخاراتی که با همدلی، درایت و نگاه به آینده رقم خورده‌اند.

 

قهرمانی لیگ برتر امید کشور با 42 امتیاز، نایب قهرمانی لیگ جوانان کشور با 47 امتیاز، سومی لیگ برتر نونهالان کشور، قهرمانی زیر 15 سال خوزستان و مقام اول زیر 13 خوزستان

 

آقای گل لیگ برتر جوانان کشور: علی عالی نژاد با 18 گل و آقای گل نونهالان کشور: امیر مجمد پورسلحشور با 19 گل

 

بهترین خط حمله لیگ برتر امید کشور با 39 گل زده، بهترین خط دفاع لیگ برتر امید کشور با 18 گل خورده، بهترین خط حمله لیگ برتر جوانان کشور با 45 گل زده و بهترین خط دفاع لیگ برتر نونهالان کشور با 8 گل خورده

 

انتقال 5 بازیکن به تیم بزرگسالان به نام های علیرضا سواری، سعادت حردانی، عقیل عنافچه، محمدرضا گلی و امید صیدالی توسعه مدارس فوتبال و جذب بیش از 800 بازیکن زیر 5 الی 13 سال، جذب شش مربی به کادر تیم های پایه و اشتغال زایی برای مربیان بومی استان.

 

باشگاه فولاد که تداوم موفقیت در تمام رده‌های سنی و انجام کارهای اساسی آن هم با برنامه‌ریزی مدون و مدیریت صحیح را همیشه در دستور کار دارد، افتخارات کسب شده را مختص باشگاه نمی‌داند و موفقیت‌های به دست آمده را پله ترقی برای فوتبال خوزستان می‌داند.

 

گزارش از محسن قبایی

کد خبر : 9394 - سه شنبه 05 شهریور 1398 - 8:40
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است