FooladFc.ir

هوری: نکونام نگاه مثبتی به تیم فولاد نوین دارد

سرمربی تیم فولاد نوین اهواز گفت: جواد نکونام نگاه مثبتی به تیم فولاد نوین دارد و هر بازیکنی که خوب و مورد نظر او باشد، به تیم اصلی راه پیدا خواهد کرد.     

 

حسن هوری در گفت‌وگو با سایت باشگاه فولاد خوزستان، درباره وضعیت این تیم برای حضور در لیگ دو کشور، اظهارکرد: تاکنون 2 مرحله بدنسازی و 2 دیدار تدارکاتی را پشت سر گذاشته ایم. در ادامه نیز چند بازی تدارکاتی دیگر خواهیم داشت تا با آمادگی دو چندان وارد رقابت‌های لیگ دسته دو کشور شویم. فصل گذشته برای صعود دو امتیاز کم آوردیم ولی امسال نقاط ضعف تیم ترمیم شده است و تیم هماهنگ‌تری داریم.

 

وی با بیان این‌که تیم ،برای صعود به لیگ یک بسته شده است، افزود: در این زمینه شرایط لازم از سوی باشگاه فراهم شده است و مسوولان باشگاه از جمله دکتر رضایی، آقای برون و همچنین آقای محمدی، رییس شرکت فولاد خوزستان حمایت بسیار خوبی از تیم داشته‌اند.

 

سرمربی تیم فولاد نوین اهواز گفت: 98 درصد ترکیب تیم بومی است و نسبت به فصل گذشته تغییرات عمده‌ای داشته‌ایم و بیشتر بازیکنانی که سابقه فعالیت در تیم فولاد را دارند، کنار هم جمع کرده‌ایم. خیلی از بازیکنان ما از رده سنی پایه در باشگاه فولاد بوده‌اند و پله پله پیش رفته‌اند و اکنون در تیم دوم فولاد هستند. حدود 15 بازیکن فعلی ما از آکادمی باشگاه هستند و این نشان از کار قوی باشگاه در بخش پایه است.

 

وی با بیان این که در لیگ دو کشور نیز کار سختی خواهیم داشت، ادامه داد: تمام تیم‌ها با قدرت و هدف صعود به لیگ یک وارد مسابقات می‌شوند ولی ما تیم خوب، جوان، با انگیزه و یک دستی داریم. امیدوارم کار به خوبی پیش برود و امسال جواز حضور در لیگ یک را کسب کنیم.

 

هوری عنوان کرد: باشگاه فولاد به رده سنی پایه خیلی اهمیت می‌دهد. سال گذشته نیز تیم امید باشگاه قهرمان کشور شد و حتی بازیکنان خیلی خوب این تیم، به تیم فولاد نوین اضافه شدند. همچنین هر بازیکنی که در تیم ما عملکرد خوبی داشته باشد، راه حضور او در تیم اصلی فولاد باز است و خود آقای نکونام هم نگاه مثبتی به تیم فولاد نوین دارد. در ادامه نیز هر بازیکنی که خوب و مورد نظر او باشد، به تیم اصلی راه پیدا خواهد کرد.

 

وی در پایان با بیان این‌که آینده روشنی را برای تیمم متصور هستم و به آن امیدوارم، گفت: امیدوارم با شروع لیگ دو نیز تماشاگران خوب اهوازی به ورزشگاه بیاند و تیم را حمایت کنند تا در نهایت سهمیه حضور در لیگ یک را به دست آوریم.

کد خبر : 9404 - چهارشنبه 13 شهریور 1398 - 8:13
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است