FooladFc.ir

آذری: در مراسم نکوداشت دهکردی سوپرایز شدم


مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این که درمراسم نکوداشت دهکردی سوپرایز شدم، گفت: من از او درس اخلاق، جوانمردی و تخصص مدیریت فوتبال را یاد گرفتم.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در مراسم نکوداشت سیف‌الله دهکردی که امروز، دهم آبان‌ماه در اهواز برگزار شد،اظهار کرد: از دیدن چنین صحنه‌هایی در این مراسم و حضور این همه پیشکسوت، افراد فرهیخته و مسئولان استان خوزستان سوپرایز شدم. امروز شاهد مراسم بزرگداشت مردی بودیم که فوتبال استان خوزستان به او در تمام عرصه‌ها همچون باشگاه‌داری، هیات‌داری و رده‌های پایه و همچنین زیرساخت‌های فوتبال مدیون است.

وی با بیان این که سیف‌الله دهکردی، نامی فراموش نشدنی برای فوتبال کشور و خوزستان است، گفت: من سال‌ها در ذوب آهن افتخار داشتم در کسوت یک رقیب با او در ارتباط باشم. او یک رقیب شرافتمند بود که تمام مؤلفه‌های اخلاقی و فلسفی فوتبال را خیلی خوب رعایت می‌کرد. تیم فوق‌العاده‌ای که برای فولاد خوزستان درست کرده بود نیز همیشه قابل احترام بود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بیان کرد: من فکر می‌کنم این مراسم در شان سیف‌الله دهکردی بود و امیدوارم به عنوان الگویی در سراسر کشور باشد تا آن مدیرانی که برای استان‌هایشان زحمت می‌کشند نیز مورد تقدیر قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: من در بچگی با نام‌هایی چون عبدالرضا برزگری، منصور رشیدی و پرویز دهداری با فوتبال خوزستان و فولاد آشنا شدم. همچنین سیف‌الله دهکردی برای شما یک معلم بود اما برای من هم یک معلم و هم رقیبی بود که نکات بسیاری از او یاد گرفتم. من از او درس اخلاق، جوانمردی، تخصص مدیریت فوتبال را یاد گرفتم.

کد خبر : 9504 - شنبه 11 آبان 1398 - 8:13
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است