FooladFc.ir

پیام تشکر مجموعه فولاد خوزستان از هواداران

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان در متن این پیام آمده است:

"بسمه تعالی

باسلام

هواداران محترم و فرهیخته فولاد خوزستان

در مورخ ۱۳/ ۰۸ /۹۸ یک بار دیگر عرصه فوتبال کشور شاهد حضور پرشکوه شما مردم عزیز، خونگرم و غیور خوزستانی بودیم که البته این حضور حماسی از جنسی دیگر و از دریچه ای دیگر بود. حضور ۹۰ درصدی شما عاشقان فوتبال نشان از درک بالای عزیزان فرهیخته ای بود که از ساعتها قبل از شروع یک مسابقه بزرگ در خانه خود پذیرای مهمانی قابل احترام بودید که تحت تاثیر مهمان نوازی و بزرگ منشی شما قرار گرفت.

شما اثبات نمودید که فلسفه دوستی، توسعه اخلاق و بزرگ منشی در روح بزرگ شما نهادینه است.

از این رو وظیفه خود می دانیم که از حضور حماسی شما دلاور مردان که به استادیوم راه پیدا کردید و دیگر عاشقان فولاد خوزستان و کلیه مردم ژرف اندیش استان خوزستان که از طریق رسانه ها در این رویداد مشارکت داشتند تشکر ویژه نمائیم و خود را متعهد بنمائیم که در پی برآورده کردن درخواستهای به حق شما باشیم.

بدیهی است که قهرمانان، کادر فنی، کلیه مدیران و دست اندرکاران باشگاه و مجموعه بزرگ شرکت سهامی فولاد خوزستان تمامی تلاش خود را برای سربلندی شما عزیزان بکار گرفتند؛ ولی تقدیر چنین بود که شرمنده حضور ده ها هزار نفری شما شدیم.

امید است با توجه به برکت حضور ۹۰ درصدی شما که برای اولین بار است در استان خوزستان محقق شده است روند رو به رشد تیم های فوتبال باشگاه که حاصل تلاشهای تمامی مجموعه فولاد می باشد تسریع گردد و شاهد شادیهای پر فزون شما در آینده باشیم.

مجموعه فولاد خوزستان"

کد خبر : 9510 - سه شنبه 14 آبان 1398 - 15:22
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است