FooladFc.ir
لیگ برتر نوجوانان کشور،
پیروزی 4 گله فولاد برابر فجرسپاسی

تیم فولاد خوزستان موفق شد تا در دومین دیدار خود در مرحله دوم مسابقات لیگ برتر نوجوانان با چهار گل برابر فجرسپاسی شیراز پیروز شود.


به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، مرحله دوم لیگ برتر نوجوانان کشور در اهواز و به میزبانی باشگاه فولادخوزستان در ورزشگاه دویست دستگاه صنایع فولاد از روز گذشته آغاز شد. در نخستین دیدار تیم فولاد روز گذشته موفق شد با تک گل بهنام تیموریان برابر تراکتور پیروز شود.

امروز نیز شاگردان حسن شاهمرادیان برابر تیم فجر سپاسی شیراز صف آرایی کردند و در نهایت موفق شدند این تیم را با نتیجه چهار بر یک شکست بدهند و در جدول با شش امتیاز در صدر جدول مرحله دوم لیگ برتر نوجوانان قرار بگیرند. در این دیدار حمید شریفی در دقایق 15 و 80، ایمان دانش در دقیقه 62 و علی سلطانی در دقیقه 70 برای فولادمردان گلزنی کردند. در دیگر دیدار امروز تیم تراکتور موفق شد برابر شهروند نور با نتیجه 2-0 پیروز شود و در جدول سه امتیازی گردد و به رده دوم صعود کند.

ترکیب امروز تیم فولاد به شرح زیر است:

عليرض گلی(مانی وفایی)، حامي قنبران(حسین صیاد)، اميرحسين جلالي، دانيال چعب، بهنام تيموريان، ايمان دانش، قاسم لطيفي، احمدرضا پارسایی، امير سواعد، علي سلطاني(علی چلداوی)و حميد شريفي.
سرمربی: حسن شاهمراديان
کادر فنی: حبيب اعلايي، امين نيسي، محمود حاجی‌پور
سرپرست: امين رضاييان

تیم فولاد فردا استراحت خواهد کرد و سپس باید به مصاف تیم گل‌گهر سیرجان برود ، برنامه ادامه بازی‌ها به شرح زیر است:

یکشنبه ۹۸/۱۱/۶
شهروند نور - گل گهر سیرجان ساعت 13
تراکتور - فجر سپاسی ساعت 14:30

دوشنبه ۹۸/۱۱/۷
شهروند نور - فجر سپاسی ساعت 13
فولاد خوزستان- گل گهر سیرجان ساعت 14:30


سه شنبه ۹۸/۱۱/۸
گل گهر سیرجان - تراکتور سازی ساعت 13
فولاد - شهروند نور ساعت 14:30

در این مسابقات علاوه بر فولادخوزستان، تیم های تراکتورسازی تبریز، گل‌گهر سیرجان، فجرسپاسی شیراز و شهروند نور حضور دارند. گفتنی است تیم فولاد در مرحله نخست مسابقات به عنوان صدرنشین راهی مرحله دوم رقابت‌ها شد.

کد خبر : 9583 - شنبه 05 بهمن 1398 - 8:30
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است