FooladFc.ir

نکونام: فولاد از همه مهم‌تر است حتی نکونام!

تیم فولادخوزستان در دیداری خانگی موفق شد تا برابر شهر خودرو مشهد به پیروزی برسد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با شهرخوردو و کسب نتیجه 2 بر صفر پاسخ خبرنگاران را داد که در ادامه آن را می خوانید:

می توانستیم بیشتر گل بزنیم

نیمه اول باید دو گل می زدیم، بازی های شهرخودرو را دیده ایم و شما دیدید چقدر بازیکنان ما خوب بازی کردند و چقدر توانستیم موقعیت خلق کنیم. تلاش مان و تاکتیک تیمی ما به ثمر نشست و توانستیم 2 گل بزنیم، اگر از خود گذشتگی بیشتری داشتیم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم ولی از شکل بازی مان و شهامت بازیکنان مان خیلی راضی هستم.

به بازیکنانم تبریک می گویم

از تمام بازیکنانم تشکر می کنم که مردانه جنگیدند و خوب بازی کردند اما هنوز اتفاقی برای  ما نیفتاده است و تازه اول راه در شروع نیم فصل هستیم. نباید فراموش کنیم که تیم های خوب دیگری مانده اند و باید هر روز تمرین کنیم برای بهتر شدن و نتایج بهتری کسب کنیم.

پدیده نزدیک دروازه مان هم نشد

وقتی بازی صفر بر صفر بود شهرخودرو حتی نزدیک به دروازه مان هم نشد. شهرخودرو از دقیقه 75 فقط بازی مستقیم کرد و تمرکز روی کارهای دفاعی خیلی مهم بود. شهرخوردو تیمی است که مالکانه بازی می کند اما امروز هم گل زدیم و هم مالکیت توپ را در اختیار داشتیم.

خریدهای جدید ما کاملا راضی کننده هستند

پاتوسی هنوز نتوانسته خودش را به شرایطی برساند که نود دقیقه را به طور کامل در میدان حضور داشته باشد. دیدیم که او در نیمه اول چه بازی باکیفیتی را ارائه داد. در فوتبال مالکانه ما در خلق موقعیت به خوبی عمل کرد. فرشاد احمدزاده که هم در بازی امروز و هم در بازی قبلی توانست کیفیت خوبی از خود به نمایش بگذارد. سینا و زبیر هم آمادگی حضور در ترکیب را نداشتند ولی وقتی شرایط بازی پیدا کنند می توانند به تیم کمک کنند همان طور که دیدیم سینا در بازی اول و زبیر هم در دو بازی اخیر توانست بازی خوب و جنگنده ای به نمایش بگذارند.

به همه بازیکنانم فکر می کنم

تیم ما اکنون شکل گرفته است و می توانیم به تمام بازیکنان مان فکر کنیم. الان مثل نیم فصل اول نیست که بازیکنان کمی در تیم داشته باشیم. در حال حاضر رقابت در تیم ما بالاست اما رفاقت در آن بیشتر است و این موضوع به من امید زیادی می دهد.

داوری کرمانشاهی و تیمش فوق العاده بود

چیزی که خیلی دلم می خواهد امروز و الان درباره آن صحبت کنم این است که شاید پس از خیلی از بازی ها شده که ما درباره داوری هم صحبت کرده ایم اما درباره امروز باید به تیم داوری خسته نباشید بگویم و از آنها تشکر کنم. شاید ما به بعضی صحنه ها هم اعتراض داشتیم اما واقعا داوری فوق العاده ای انجام شد. به آقای کرمانشاهی تبریک می گویم و اگر اشتباهی هم صورت گرفت برای هر دو تیم کاملا مشخص بود که سهوی اتفاق افتاده است. اصلا رفتار ایشان به گونه ای بود که اگر من مربی می خواستم اعتراضی به او بکنم با دیدن رفتارش کاملا شرمنده می شدم. داور چهارم در کنار زمین و کمک داوران هم همینطور بودند. علیرغم این که در یکی دو صحنه به داوری اعتراض داشتیم باید به داوران این بازی خسته نباشید بگوییم.

بازیکن باشعور در هر پستی بازی می کند

عارف آقاسی بازیکن جوان و آینده داری است و در دفاع وسط برای ما خیلی خوب بازی کرد او در تیم امید هم حضور داشت چون حق وی بود اما او برای پیشرفت بیشتر باید خیلی چیزها را یاد بگیرد. همه دیدند که او در جریان بازی امروز در جناح چپ به میدان رفت که نه جناح تخصصی او بود و نه از پای تخصصی او استفاده شد اما همه دیدند که چه بازی خوبی از او نمایش داده شد. بازیکن وقتی شعور فنی بالایی دارد در هر پستی می تواند بازی کند. فرزاد جعفری هم امروز توانست بازی خوبی نشان دهد و همه ما هم ممنون او هستیم. به هرحال برای همه ما فولاد از همه چیز مهم تر است در آخر این تیم فولاد است که می ماند و ما هم باید تلاش کنیم تا فولاد روز به روز بزرگتر شود.

نتیجه دربی برایم اهمیتی ندارد

اگر بگویم حتی نمی رسم بازی دربی را ببینم هم بیراه نگفته ام چرا که ما هم در آن ساعت بازی دوستانه داریم و اساسا هر اتفاقی که در آن بازی بیفتد برای ما اهمیتی ندارد.

کد خبر : 9594 - چهارشنبه 16 بهمن 1398 - 21:46
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است