FooladFc.ir
مدیر حقوقی باشگاه خبر داده:
4 میلیارد درآمد فولاد از حق رشد بازیکنان پایه

باشگاه فولاد خوزستان با محق شدن در پرونده حق آموزش مربوط به بازیکنان پایه بیش از چهار میلیارد ریال توانست درآمدزایی کند.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عارف عارف‌نیا مدیرحقوقی باشگاه فولاد خوزستان در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه ضمن اعلام اینکه برای نخستین‌بار حق آموزش بازیکنان پایه در باشگاه فولاد گرفته شده، این چنین گفت: ما در پرونده مطالبه حق آموزش بازیکنان پایه که در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال بررسی شد، موفق بودیم و توانستیم بالغ بر چهار میلیارد ریال از این پرونده برای باشگاه درآمدزایی کنیم.

وی در ادامه گفت: ما چند پرونده دیگر باهمین شکل را در کمیته تعیین وضعیت داریم و امیدواریم که به مانند پرونده‌های قبلی بتوانیم پیروز بیرون بیاییم و یک راه درآمد خوب برای باشگاه ایجاد کنیم.
گفتنی است باشگاه فولاد تبدیل به یکی از نخستین باشگاه‌هایی  می‌شود که حق آموزش بازیکنان به صورت گسترده را دریافت می‌کند. آکادمی‌ باشگاه فولاد به مانند دیگر آکادمی‌های مختلف فوتبال دنیا هم برای بازیکن‌سازی و تزریق بازیکن به تیم‌ بزرگسالان تلاش می‌کند و هم اینکه یک راه درآمدزایی برای باشگاه به حساب می‌آید که رأی اخیر کمیته تعیین وضعیت، فولاد را در هر دو جبهه موفق کرده‌است.

کد خبر : 9596 - یک شنبه 20 بهمن 1398 - 16:15
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است