FooladFc.ir

اطلاعیه باشگاه فولاد جهت غنی‌سازی موزه و تالار افتخارات باشگاه

باشگاه فولاد خوزستان در نظر دارد موزه و تالار افتخارات باشگاه خود که شامل انواع جام‌ها، توپ‌ها، کفش‌ها ، لباس‌ بازیکن‌های فولاد در لیگ‌های متفاوت است را در محل ورزشگاه شهدای فولاد راه‌اندازی کند. باشگاه فولاد در تلاش است گنجینه‌ای غنی، راه اندازی کند تا با گشت و گذار در این تالار، تاریخ مکتوب باشگاه فولاد خوزستان را بتوان دید و از آن لذت برد. این تالار به هواداران این فرصت را می‌دهد تا به گذشته بازگردند و تاریخچه، قهرمانی‌ها و بازی‌های جذاب و نوستالژی را دوباره در ذهن‌شان بازسازی کنند.

از تمام پیشکسوتان، هواداران، بازیکنان، خبرنگاران و دیگر عزیزان علاقه‌مند خواهشمند است تا در صورت علاقه، عکس‌ها و یا کلیه وسایل نوستالژی خود که مرتبط با باشگاه فولاد خوزستان است را به موزه و تالار افتخارات این باشگاه اهدا کنند تا یک تالار غنی‌تر را در باشگاه فولاد داشته باشیم و این تالار الگویی برای دیگر باشگاه‌ها شود تا این فرهنگ در فوتبال ایران نیز به مانند فوتبال روز دنیا جا بیفتد.

آثار تحویل شده به موزه و تالار افتخارات باشگاه فولاد ضمن اینکه به نام اهداکننده آن ثبت شده، با نگهداری از آنها در محیط و شرایط مناسب، از تخریب و یا از بین رفتن آن جلوگیری می‌شود.

 علاقه‌مندان می‌توانند آثار نوستالژی و قدیمی خود را به باشگاه فولاد خوزستان واقع در کیلومتر ۱۰ جاده اهواز- بندر امام خمینی(ره)، جاده اختصاصی شرکت فولاد خوزستان، تحویل داده و همچنین عکس های خاطره انگیز خود را به آدرس ایمیل nostalgia@fooladfc.ir ارسال نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۲۹۹۵۴۰-۰۶۱ تماس حاصل فرمایید.

کد خبر : 9597 - یک شنبه 20 بهمن 1398 - 16:15
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است