FooladFc.ir
اطلاعیه کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان
دعوت از فولادی‌ها و خوزستانی‌های مقیم استان های تهران و البرز

کانون هواداران باشگاه فولادخوزستان در خصوص دیدار با پیکان در ورزشگاه شهدای‌ شهرقدس اطلاعیه‌ای صادر نمود.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، تنور لیگ در نیم‌فصل دوم داغ و داغ‌تر می‌شود، فولادمردان در بازی قبل خود در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان موفق شدند تا تیم قدرتمند شهرخودرو که نماینده ایران در مسابقات آسیایی است را با دو گل شکست بدهند. شاگردان جواد نکونام باید در هفته بیستم لیگ برتر روز جمعه ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه شهدای شهر قدس  به مصاف تیم پیکان بروند، در این خصوص کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان اطلاعیه‌ای صادر کرد‌.

در این اطلاعیه آمده است:

"به نام خدا
با سلام خدمت تمام همراهان و همدلان باشگاه فولاد

تمام تلاش دست‌اندرکاران باشگاه فولاد این بوده که تیم فولاد در لیگ برتر تیمی لایق باشد تا مایه شادی و افتخار هواداران عزیز بشود. هوادارانی که همیشه در سرما و گرما، شرجی، گردوخاک و ... کنار تیم بوده‌اند و سرمایه اصلی ما بوده و هستند. هواداران عزیز و پرشور فولاد، پشت ما همیشه به شما گرم بوده و تا هستید هیچ غمی برای مواجه با سختی‌ها و مشکلات نخواهیم داشت.

روز جمعه دیدار مهمی برابر تیم خوب پیکان در ورزشگاه شهدای شهرقدس خواهیم داشت و از تمام هواداران فولاد و خوزستانی‌های مقیم استان های تهران و البرز دعوت می‌کنیم که در این مسابقه نیز به مانند همیشه یار و یاور تیم خود بوده و باعث دلگرمی آن‌ها در فصل زیبای زمستان شوند. امید است که پس از پایان بازی، در کنار هم موفقیت را جشن بگیریم، هرچند که شما برای حضور در این دیدار نیاز به دعوت ندارید و به مانند همیشه پیشگام برای حمایت از تیم خواهید بود.

با آرزوی موفقیت برای فولاد و فولادی

کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان"

کد خبر : 9600 - چهارشنبه 23 بهمن 1398 - 11:24
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است