FooladFc.ir
در هر بازی برای برد به میدان می‌رویم
نکونام: می‌خواهیم بهترین جایگاه را داشته باشیم

تیم فولادخوزستان در دیداری خارج از خانه موفق شد تا برابر پیکان با نتیجه دو بر یک پیروز بشود.


به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پس از برتری فولاد خوزستان مقابل پیکان در کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما در تهران تمرین می‌کردیم و زمین تمرین نداشتیم. زمینی به ما دادند که نصف آن را تمیز کرده بودند. قرار بود بعدازظهر دیروز تمرین کنیم، اما ظهر به ما زمین دادند. به همین خاطر به نشست خبری قبل از بازی نیامدم. هروقت تمرین داشته باشم، صد نشست خبری دیگر هم باشد باز هم نمی‌آیم. می‌دانم چه کسانی شیطنت می‌کنند. دوستانی که لیگ حرفه‌ای برگزار می‌کنند، باید این‌ها را یاد بگیرند. این چه نشست خبری است که کسی نمی‌رود؟ هر مربی در شهر خودش و محل اقامت هتلش باید نشست خبری برگزار کند. با این حال نامه جریمه فرستادند و تأکید کردند هر غیبت یک میلیون تومان جریمه دارد.

وی همچنین خطاب به سازمان لیگ گفت: اگر طلب مرا سریع‌تر می‌گرفتید، یک میلیارد تومان جلوتر بودم. قبل از بازی من تمرین یا جلسه دارم که تصمیم می‌گیرند مرا به سمت دیگر شهر ببرند. قطعاً من نمی‌روم. مربی اوساسونا در بازی خارج از خانه با رئال مادرید، در مادرید نشست خبری پیش از بازی شرکت نمی‌کند. هر تیمی اینجا می‌آید باید به سازمان لیگ برود و مربی باید تیمش را ول کند و این راهش نیست. قانونی وضع کنند که مانند همه جای دنیا باشد. اگر جریمه بلد هستند، جلوی تیم‌هایی که پول ما را ندادند و بازی می‌کنند بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص این دیدار گفت: در نیمه اول باد مخالف ما و خیلی شدید بود. بعضی اوقات توپ را دفع می‌کردیم که توپ به سمت ما برمی‌گشت. پیکان موقعیت‌هایی داشت که توپ به هوا می‌رفت و باد آن را به سمت بازیکنان حریف می‌برد که موقعیت‌های ناخواسته‌ای برای پیکان ایجاد می‌شد. این تیم دو فرصت خوب در نیمه اول داشت که شهاب گردان یکی از آنها را خیلی خوب گرفت. به جز گلی که در این نیمه زدیم، موقعیت‌های دیگری داشتیم که از آنها استفاده نکردیم.

نکونام در ادامه گفت: پیکان روش خود یعنی بازی مستقیم را در دستور کار داشت و می‌دانستیم چنین شیوه‌ای دارد که آن را کنترل کردیم. اواخر بازی هم غفلت کردیم و گل خوردیم. پس از اینکه موقعیت‌های پیکان روی بازی مستقیم از دست می‌رفت، فرصت‌هایی روی ضدحمله نصیب ما شد و می‌توانستیم به گل‌های بعدی برسیم. پیکان در بازی مستقیم، واقعاً خوب عمل کرد. آن‌ها روی این شیوه تبحر دارد. این تیم ما را روی هوا تحت فشار قرار داد.

وی درباره هدف شاگردانش در این فصل گفت: از روز اول در همه بازی‌ها برای پیروزی تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم بهترین جایگاه را داشته باشیم. ما در هر مسابقه به موفقیت فکر می‌کنیم و پس از آن هر اتفاقی بیفتد، خدا را شکر می‌کنیم تا در نهایت موفق و از عملکردمان راضی باشیم.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی گفت: صحبتی در این مورد ندارم.

نکونام در انتها ضمن تشکر از مسئولان ورزشگاه شهدای شهرقدس گفت: واقعا دست مسئولان این استادیوم درد نکند، چمن فوق العاده بود. با اینکه در چند روز اخیر برف باریده بود اما کاملا آماده و مهیا بود، ای کاش همه چمن‌های ورزشگاه‌های ایران اینگونه مراقبت بشود چرا که این موضوع بسیار به رشد فوتبال ما کمک خواهد کرد.

کد خبر : 9604 - جمعه 25 بهمن 1398 - 19:47
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است