FooladFc.ir
آقا جواد روحیه جنگندگی به تیم آورده است
عبدالله زاده: بازی به بازی پیش می‌رویم

هافبک تیم فولادخوزستان می‌گوید در دیدار با شاهین بوشهر می‌توانستند با تعداد گل‌های بیشتری پیروز شوند اما درخشش گلر شاهین مانع از برد پرگل شد.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان، احمد عبدالله زاده هافبک تیم فولاد درباره وضعیت تیم در نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ برتر و هدفشان در ادامه مسابقات گفت: ما هر بازی به سه امتیاز فکر می‌کنیم، نگاه و تفکر ما این است که بازی به بازی جلو برویم. برای خودمان برنامه‌هایی داریم و خداراشکر آقا جوادنکونام یک روحیه جنگندگی به تیم آورده که در هیچ دیداری به جز برد به چیزی فکر نمی‌کنیم. با بازیکنانی که نیم‌فصل دوم جذب شدند، شرایط تیم خیلی بهتر شده است. تمرینات خوبی در محل باشگاه انجام می‌دهیم و فکر می‌کنم تیممان نسبت به نیم‌فصل نخست متحول شده است.

وی در مورد دیدار با شاهین بوشهر و سه امتیاز خانگی فولاد گفت: شاهین بوشهر با مربی جدیدش نتایج خوبی کسب کرده، این تیم مهاجمان خطرناکی داشت اما آن‌ها را به خوبی آنالیز کرده بودیم، برای برد برنامه داشتیم و می‌توانستیم بیشتر از این‌ها به حریف گل بزنیم. فکر می‌کنم 3-4 گل دیگر می‌توانستیم به ثمر برسانیم اما روز خوب دروازه‌بان حریف بود که توانست خیلی توپ‌ها را مهار کند. تیم ما عالی بازی کرد و انشالله همین روند ادامه دار باشد چراکه به تیممان بسیار امیدوار هستیم.

هافبک تیم فولادخوزستان همچنین گفت: ما به هواداران تیممان نیاز داریم و انشالله هرچه زودتر این مشکل کرونا حل بشود و بتوانیم کنار آنها در دیدارهای آتی مقابل حریفان بجنگیم. فکر می‌کنم خیلی بهتر است اگر مسابقات تعطیل شود  چرا که اگر یکی از بازیکنان دچار همچین ویروسی بشود به تمام بازیکنان و خانواده‌ها سرایت می‌کند، ما هم انسان هستیم و فکر می‌کنم تعطیلی بهترین راه باشد، انشالله این مشکل حل شود تا همه مردم بتوانند زندگی عادی خود را داشته باشند.

کد خبر : 9631 - شنبه 10 اسفند 1398 - 20:24
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است