FooladFc.ir
در جهت تعامل و همکاری
جلسه مدیرعامل باشگاه و رئیس شورای ورزش محلات اهواز

امروز جلسه مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و رئیس شورای ورزش محلات کلانشهر اهواز در دفتر مدیرعامل باشگاه برگزار شد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، صبح امروز سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد و ایوب غزی رئیس شورای ورزش محلات کلانشهر اهواز در دفتر مدیرعامل باشگاه با یکدیگر دیدار و در خصوص همکاری و تعامل در جهت توسعه ورزش محلات و کشف و پرورش استعدادهای موجود در نقاط مختلف شهرستان اهواز به گفتگو پرداختند. در این جلسه مقرر گردید تفاهم نامه ای در این خصوص منعقد گردد.
سعید آذری مدیرعامل باشگاه در این جلسه اظهار داشت: استان خوزستان به عنوان مهد فوتبال کشور، سرشار از استعدادهای بالقوه است که با کشف و پرورش آن ها و برنامه ریزی دقیق می‌توان فوتبال استان را به جایگاه واقعی خود رساند که یقینا این امر پیشرفت فوتبال کشور را به دنبال خواهد داشت.
وی همچنین بیان کرد: جناب آقای مهندس محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، نگاه ویژه ای به مقوله ورزش و همچنین توسعه مناطق محروم داشته که وجود ایشان برای استان یک موهبت بزرگ می باشد.
آذری تشکیل کمیته ورزش محلات و همچنین کمیته پیشکسوتان و استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود را از برنامه های آتی باشگاه فولاد عنوان نمود.
ایوب غزی نیز ضمن تقدیر از باشگاه فولاد خوزستان و دیدگاه مثبت مدیران آن در خصوص حمایت از ورزش محلات و استعدادهای بالقوه استان، گزارشی از وضعیت کنونی ورزش محلات و امکانات موجود ارائه نمود.
رئیس شورای ورزش محلات کلانشهر اهواز در ادامه تداوم همکاری باشگاه فولاد با این شورا را خواستار و بیان کرد تمامی مدیران استان باید به مقوله ورزش نگاه ویژه ای داشته باشند.

کد خبر : 9636 - سه شنبه 13 اسفند 1398 - 21:5
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است