FooladFc.ir
سال نو مبارک باد
پیام تبریک باشگاه فولادخوزستان به مناسبت نوروز 99

باشگاه فولاد خوزستان به مناسبت تحویل سال نو پیامی را خطاب به هواداران خود منتشر کرده است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این پیام آمده است:

با آمدن بهار دلنشین، طبیعت جشن نو شدن می‌گیرد و زمین حال و هوایی تازه پیدا می‌کند. نوروز همانا فرصت تازگی روح و بازنگریستن در چگونه زیستن است. نوروز باستانی را به تمام مردم ایران به خصوص هواداران بزرگ فولادخوزستان تبریک عرض می‌کنیم، هوادارانی که همواره با حمایت مثال زدنی در کنار باشگاه بوده‌اند و سرمایه اصلی ما به حساب می‌آیند. آنهایی که شب و روز ما برای شادی‌شان در گذر است و هر روز کنار آن‌ها روزی نو و به نوعی نوروز است.

سال پرفراز و نشیبی را در کنار هم گذراندیم و موفقیت‌های بسیاری چه در تیم‌های پایه و چه تیم بزرگسالان به دست آمد که لازم است در این خصوص از تمامی هواداران، پیشکسوتان، رسانه‌ها، اعضای باشگاه و همچنین کارکنان و کارگران سخت‌کوش شرکت فولاد که همگی با هدف رشد فوتبال استان و شادی مردم نجیب خوزستان تلاش کردند، تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.

امید است که در سال جدید و با همدلی و اتحاد، روزهای درخشان را برای باشگاه فولادخوزستان رقم بزنیم چرا که با چنین سرمایه‌ هواداری، تلاش اعضای باشگاه و همچنین حمایت‌های همه‌جانبه مهندس علی محمدی مدیرعامل کارخانه فولاد خوزستان، موفقیت و شادی حق فولاد و فولادی است.

در اولین لحظات سال ۱۳۹۹ برای همه شما سالی پر از فراوانی، سلامتی، آرامش و دلخوشی را آرزومندیم و امیدواریم که در سال جدید موفقیت‌های بزرگ و پیاپی را کنار هم جشن بگیریم.

کد خبر : 9647 - جمعه 01 فروردین 1399 - 7:25
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است