FooladFc.ir
400+495 میلیون تومان در انتظار باشگاه فولاد
عارف نیا: گرفتن حق آموزش، منبع درآمد جدید باشگاه است

امروزه یکی از راه های کسب درآمد باشگاه های حرفه‌ای دنیا، دریافت حق آموزش بازیکنان می‌باشد و باشگاه فولاد خوزستان نیز به عنوان یکی از باشگاه های سازنده که بازیکنان زیادی را پرورش و به فوتبال کشور معرفی نموده با جدیت به دنبال دستیابی به حقوق خود در این زمینه است.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عارف عارف نیا، مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان در گفت وگو با رسانه باشگاه فولاد در این خصوص اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص پرونده 4 بازیکن تیم های پایه باشگاه فولاد، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال رأی را به سود این باشگاه صادر نموده که احکام صادره در مرحله اجرا بوده و به زودی در مجموع مبلغ 4 میلیارد ریال به حساب باشگاه فولاد واریز می‌گردد.

مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان بیان کرد: حکم مربوط به پرونده یک بازیکن دیگر نیز هفته آینده صادر خواهد شد. در صورتی که این حکم نیز به سود باشگاه باشد مبلغ 1 میلیارد و 250 میلیون ریال عاید باشگاه فولاد خواهد شد. به تازگی پرونده حق آموزش سه بازیکن دیگر که مبلغ آن نیز در مجموع 3 میلیارد و 700 میلیون ریال است را در کمیته تعیین وضعیت به جریان انداخته‌ایم و منتظر صدور حکم آن کمیته هستیم.

عارف عارف‌نیا در انتها نیز گفت: از آنجایی که باشگاه فولاد به عنوان یکی از باشگاه های سازنده در کشور شناخته می‌شود و بازیکنان زیادی را به تیم های مختلف صادر کرده، بر اساس سیاست باشگاه در حال بررسی موارد دیگری از این قبیل هستیم تا از این طریق بتوانیم منبع درآمدی برای پرورش بازیکنان جدید جهت پشتوانه سازی تیم بزرگسالان ایجاد کنیم و همچنین نیم‌نگاهی به فروش بازیکن به تیم‌های دیگر در سطح لیگ برتر و حتی لیگ‌های بین‌المللی داشته باشیم.

کد خبر : 9682 - دوشنبه 08 اردیبهشت 1399 - 14:4
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است