FooladFc.ir
بازی با استقلال تمام شد
کعبی: با فولاد مدنظرمان فاصله داریم

تیم فولادخوزستان موفق شد در دیداری برابر در ورزشگاه خانگی خود برابر استقلال تهران به برتری برسد.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین کعبی مربی تیم فولادخوزستان درباره نبرد شب گذشته تیمش و پیروزی برابر استقلال گفت: همان چیزی که از بازیکنان خواسته بودیم را در زمین اجرا کردند، ما یک ماه تمرین پر فشار داشتیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. این دیدار ۶ امتیازی بود و ما باید می‌بردیم تا خودمان را بالای جدول نگه داریم. هنوز به فولاد دلخواه و اصلی نرسیده‌ایم و باید تلاشمان را بیشتر کنیم تا به تیم موردنظر برسیم. کل مجموعه باشگاه فولاد در تلاش و تکاپو هستند و موفقیت مربوط به همه است، این را باید رک بگویم که هنوز به طور کامل راضی نیستیم و می‌توانیم به مراتب بهتر باشیم. شما ببينيد ٣ بازيكن كليدى تيم ما نبودند ولى باز هم از حريف پر مهره استقلال بهتر بوديم چون برنامه داشتيم.
مربی تیم فولاد همچنین افزود: اگر ماجرای کرونا اتفاق نمی‌افتاد، وضعیت چیز دیگری بود، ما قبل از کرونا سه برد آورده بودیم و هر روز بهتر می‌شدیم، به هرحال در بازی روز گذشته هدف ما سه امتیاز بود و لیاقت این پیروزی را داشتیم. تنها نگرانی ما هواداران بودند که جایشان خالی بود و خدارا شکر توانستیم شادشان کنیم.
کعبی درمورد داوری و تصمیماتش گفت: من داور نیستم، مربی هستم و فکر می‌کنم آقای داور تمام صحنه‌ها نزدیک بودند و بهترین تصمیم را گرفتند. کارشناسان هم عملکرد او را تأیید کرده‌اند، تنها می‌توانم بگویم سیدعلی می‌تواند در آسیا داوری کند چرا که قاطع است و تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد. ما اکنون آقای فغانی را داریم که اینگونه است و به نظر من حق آقای سیدعلی نیز سوت زدن در رقابت‌های مهم آسیایی است. این را صادقانه می‌گویم و اصلا مربوط به تصمیمات بازی شب گذشته نیست.
بازیکن سابق تیم ملی‌ ایران همچنین درباره عملکرد محمد آبشک گفت: تمام چیزی که از آبشک خواسته بودیم را به نحو احسن اجرا کرد، من تا کنون چیزی به جز فوتبال از آبشک ندیده‌ام و نخواهم دید. آقای نکونام قبل از بازی گفت هرکس به سمت داور با بازیکن حریف برود تعویضش می‌کنم و کسی حق ندارد اعتراض کند و درگیری ایجاد کند، ما دنبال فوتبال زیبا بودیم نه دعوا یا درگیری. من به عنوان مربی تنها درباره تیم خودم صحبت می‌کنم چرا که حرف زدن درباره تیم حریف غیرحرفه‌ای‌ است.
وی همچنین ادامه داد: ما نمی‌دانیم که اگر استقلال ۱۱ نفره بود چه می‌شد، این جذابیت فوتبال است که معلوم نمی کند چه اتفاقی می‌افتد ولى همه ديدند كه نيمه اول تيم بهتر با موقعيتهاى بهتر بوديم و حتى به تيرک دروازه زديم، فکر می‌کنم روی اشتباه خودمان گل خوردیم و به نظر من تاکتیک خاصی نبود، با تمام احترامی که برای تیم استقلال‌ قائلم، تنها هدف ما از ابتدای بازی برد بود و فکر می‌کنم ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اگر حسينى درون دروازه آن‌ها نبود اما همانگونه که گفتم فولاد هنوز کامل آماده نشده و به ۷۰ درصد فولاد اصلی رسیده‌ایم.
کعبی در انتها گفت: بازیکنان ما بزرگ و باهوش هستند، هیچ اتفاقی نیفتاده و بازی با استقلال تمام شد. شادی و خوشحالی برای شب گذشته بود و اکنون به فکر بازی بعد هستیم. امروز روز جدیدی است و باید برای دیدار با ماشین‌سازی آماده شویم. برای تمام تیم‌ها احترام قائلیم و تنها به فکر پیروزی در مسابقات هستیم.

کد خبر : 9756 - پنج شنبه 05 تیر 1399 - 18:10
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است