FooladFc.ir

توضیحات پزشک فولاد در مورد ویدئو بیت سعید

دکتر مرادی پزشک تیم فولادخوزستان توضیحاتی در خصوص ویدئو منتشرشده از سوی حسن‌ بیت‌سعید را جهت تنویر افکار عمومی ارائه داد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولادخوزستان برای تنویر افکار عمومی درخصوص ویدئو منتشر شده منتظر آرام شدن جو ملتهب بود تا اقدامات خود را انجام دهد و باعث روشن شدن حقایق شود. دکتر مرادی پزشک تیم بزرگسالان فولادخوزستان در خصوص ویدئو منتشر شده از سوی حسن بیت‌سعید که باعث سوتفاهم‌هایی شده بود، توضیحاتی را ارائه نمود.

در این توضیحات آمده است:
در تاریخ 14 تیرماه 1399 حسن بیت سعید بازیکن با اخلاق و پرتلاش فولادخوزستان در صفحه اینستاگرام شخصی خود پیامی مبنی بر خودمراقبتی عزیزان در مواجه با ویروس کرونا را با توصیه کادرفنی تیم فوتبال فولادخوزستان منتشر نمود. نامبرده در قسمتی از این پیام اعلام نموده است مدت 12 روز است که در قرنطینه در اثر بیماری کرونا به سر می برد.  
با بررسی دقیق مدارک پزشکی اخذ شده از ایشان طی دورانی که به بیماری کرونا مبتلا شده است و بررسی تست‌های اخذ شده بازیکن موصوف ، می‌توان بیان نمود باتوجه به اینکه حسن بیت سعید پس از بازی با تیم استقلال تهران و در تاریخ 7 تیر 1399 در آزمایشگاه جمعیت هلال احمر خوزستان در معرض تست تشخیصی کرونا قرار گرفته است و از سویی پس از بازی مقابل ماشین سازی تبریز در اهواز در تاریخ 9 تیر 1399 نتیجه تست حاصله به کادرپزشکی تیم فوتبال ابلاغ گردیده و با در نظر گرفتن این حقیقت که این قهرمان شایسته در مقابل تیم استقلال تهران به مدت نزدیک 98 دقیقه در میدان رقابت بدون هیچگونه عارضه بالینی تلاش نموده و قبل از بازی نیز هیچ‌گونه علائمی را در گزارش فرم خوداظهاری بیان ننموده ، متوجه می‌شویم که در نهایت صحت سلامت در این مسابقه تمامی تلاش خود را برای سربلندی فولادخوزستان انجام داده است. 

 
از این‌رو با توجه به نتیجه تست انجام شده بر روی ایشان به سادگی می توان دریافت که آقای حسن بیت سعید از تاریخ 7 تیرماه 1399پس از تست انجام شده در محل منزل خود واقع در شهرستان سوسنگرد در قرنطینه بسر برده ، لذا با احتساب 12 روز قرنطینه که توسط ایشان بیان گردیده بایستی تا تاریخ 19 تیر 1399 در این شرایط به سربرده باشد در حالیکه ایشان در تاریخ 14 تیر 1399 ویدئو منتسب به خود را نشر داده است از این رو با یک محاسبه ساده می توان دریافت که فاصله بین تاریخ اولین روز قرنطینه یعنی 7 تیر 1399 و ویدئو منتشرشده تا تاریخ 14 تیر 1399 صرفاً 7 روز می باشد.
 ازاین‌رو به اطلاع کلیه علاقمندان به تیم فولادخوزستان و مردم فرهیخته و فوتبال دوست کشورمان می‌رسانیم که بیان 12 روز قرنطینه توسط بازیکن تیم فولادخوزستان جناب آقای بیت سعید خطا و اشتباه سهوی توسط نامبرده بوده و کلیه مسؤلیت‌های آن به‌عهده بازیکن می‌باشد که امیدواریم دیگر شاهد تکرار اینگونه موارد نباشیم چون باعث انجام قضاوت شهودی و بعضاً جهت گیرانه توسط افراد غیر مطلع می گردد و با استناد به آن برخی از منابع سعی در خدشه دار کردن ماهیت اخلاقی باشگاه می‌نمایند.
 


تاریخ انجام تست و شروع قرنطینه  : 7 تیر 1399
تاریخ اخذ نتیجه : 9 تیر 1399
تاریخ نشر ویدئو : 14 تیر 1399

کد خبر : 9778 - دوشنبه 23 تیر 1399 - 15:48
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به باشگاه فولاد خوزستان است